Ukončení standardní podpory Oracle Database 10g R2 (10.2) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ukončení standardní podpory Oracle Database 10g R2 (10.2)


Blíží se konec standardní podpory Oracle Database 10g R2. Aiteq Ltd. nabízí asistenci certifikovaných specialistů při přechodu na vyšší verzi.

Pravděpodobně nejrozšířenější verzi databázového systému firmy Oracle 10g Release 2 (10.2) končí standardní podpora (Premier Support) ke dni 31.7.2010. Ve stejném termínu končí zvlášť zpoplatněná rozšířená podpora (Extended Support) starší verzi 9i Release 2 (9.2). Po skončení rozšířené podpory je možné s firmou Oracle dohodnout téměř neomezenou individuální podporu, která však není levnou záležitostí.
Všeobecně se od Oracle očekává oznámení, že první rok po skončení standardní podpory bude možné využívat rozšířenou podporu bez zvláštních poplatků podobně, jako v případě ukončení standardní podpory Oracle Database 9i Release 2 (9.2). Oficiálně taková zpráva zatím nebyla zveřejněna.
Kompletní přehled podpory databázových systémů Oracle naleznete v tomto dokumentu.
Aiteq Ltd. nabízí prostřednictvím svých certifikovaných specialistů s dlouholetými zkušenostmi administraci Oracle Database včetně podpory nebo kompletní realizace přechodu na vyšší verzi systému.Kontakt:

Tomáš Klíma
Managing Director
info@aiteq.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 3. 2010 12:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Aiteq Ltd., organizační složka Praha (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Aiteq Ltd. vznikla v roce 2006 a je zapsána v obchodním rejstříku Anglie a Walesu jako obchodní společnost typu Private Limited Company. V současnosti je v provozu česká pobočka se sídlem v Praze. Všichni členové zakládajícího týmu Aiteq Ltd. jsou odborníky v oblasti informačních technologií, kteří založením společnosti přirozeně navázali na svoji předchozí činnost a zkušenosti s vývojem, nasazováním a podporou komplexních softwarových řešení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.