Týdeník Euro přichází s novou rubrikou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Týdeník Euro přichází s novou rubrikou


Týdeník EURO představuje novou rubriku a pomocí reklamní kampaně se snaží získat další čtenáře. Od 14. dubna bude týdeník EURO bohatší o pravidelný seriál zaměřený na byznys příběhy světových módních tvůrců. Atraktivní kombinace módy a obchodu má rozšířit redakční obsah titulu, přiblížit čtenářům ekonomické pozadí módního průmyslu a poskytnout jim vhled do života králů módy a jejich cesty na vrchol.

“Náš časopis je úspěšný, ale řada lidí ho vnímá jako příliš odborný titul. Spousta potenciálních čtenářů má pocit, že v něm najdou jen články o financích, politice a Evropské unii. Nová komunikace značky má zdůraznit, že EURO je čtivý společenský časopis nejen o ekonomice,” říká šéfredaktor týdeníku István Lékó.

Zároveň s novou rubrikou startuje reklamní kampaň založená na sloganu „O tom, co není vidět, je dobré vědět“. Inzerce se objeví v televizi, rozhlasu, tisku a na internetu. Kampaň pro vydavatelství EURONEWS připravila agentura Euro RSCG.

Týdeník EURO je aktuálním zdrojem zasvěcených informací ze světa byznysu. Přináší komplexní pohled na rozhodující události a trendy v ekonomice, obchodu, politice a společnosti. Od svého založení v roce 1998 se týdeníku EURO podařilo stát se nejprodávanějším, nejvíce citovaným a inzertně nejvýkonnějším titulem ve své kategorii. EURO je dlouhodobě exkluzivním partnerem prestižního titulu BusinessWeek. Týdeník EURO vychází každé pondělí. Více informací na www.euro.cz.

Akciová společnost EURONEWS působí na trhu více než deset let a koncentruje se na tituly a služby určené speciálně pro skupiny decision makers a opinion makers. Vlajkovou lodí vydavatelského domu je týdeník EURO. Mezi další produkty patří elektronická informační služba Euro24 a EURO Setkání – odborné, vzdělávací a společenské akce, které účastníkům umožňují osobně se setkávat s odborníky a významnými osobnostmi z oblasti byznysu a politiky.


Kontakt:

Michal Vlasák
PR manager
michal.vlasak@eurorscg.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 4. 2009 12:29
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Euro RSCG Public Relations (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.