Týden s firmou Canon | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Týden s firmou Canon


Se začátkem školního roku se do Centra FotoŠkoda vrací oblíbené Týdny s … V týdnu od 14. září se prezentuje firma Canon kompaktní digitální zrcadlovkou Canon EOS 500D ve výhodném setu se základním objektivem EF-S 18-55 IS, SD paměťovou kartou s kapacitou 4GB a stativem Vanguard TP2100. S digitálním fotoaparátem Canon EOS 500D se můžete podrobně seznámit v recenzi Jana Pěnkavy.V rámci Týdne s firmou Canon budou představeny také některé novinky – např. digitální zrcadlovka Canon EOS 7D nebo kompaktní fotoaparáty Canon PowerShot G11 nebo Canon PowerShot S90. Produktové prezentace probíhají od pondělí do pátku vždy od 14:00 do 19:00 hod.


V prostorách minigalerie Centra FotoŠkoda probíhá v týdnu od 14. do 19. září výstava fotografií Jana Williama Drnka nazvaná Wild(a) Africa.

Kontakt:

Martin Škoda
martin.skoda@fotoskoda.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2009 10:08
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Centrum FotoŠkoda (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední evropské fotografické centrum. Fotografický palác obchodu (digitální fotoaparáty, objektivy, paměťové karty, videokamery, stativy, použitá fotografická technika), služeb (fotolab, vyvolání digitálních fotek, ateliér, fotoškola) a kultury (minigalerie).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.