Trend Event na Břevnově: ve znamení historie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Trend Event na Břevnově: ve znamení historie


Ve středu 21. října se ve stylových prostorách benediktinského opatství v pražském Břevnovském kláštěře uskutečnil v pořadí již sedmý Trend Event, tentokrát s podtitulem „Ochutnejte historii“. B2B setkání marketingových odborníků, event manažerů, specialistů z oblasti organizace firemních akcí a zástupců produkčních agentur uspořádal portál FiremniAkce.cz, který provozuje společnost RAIN.cz.

Trend Event nabídl více než dvěma stovkám hostů čtyřhodinové odpolední pásmo přednášek, show a prezentací jednotlivých dodavatelů služeb v oboru.
V rámci Trend Event Conference se svými příspěvky vystoupili Pavla Šafránková
ze společnosti PR1, Kateřina Jínová z libereckého Centra Babylon, Markéta Angerová
z agentury Surface a Vladislav Havelka ze společnosti Intercatering, která kromě poskytnutí prostor zajistila i výtečné občerstvení. Zajímavou přednáškou o správných návycích při sezení
u počítače přednesla fyzioterapeutka Marie Zemánková.
Akce v nádherných historických interiérech pokračovala expozicí dodavatelů služeb pro firemní akce z oblasti ubytování, kongresové turistiky, cateringu či programu pod názvem Trend Event Exhibition. „Prezentace našich partnerů jsou ochutnávkou současných trendů a novinek pro eventy. Interaktivní expozice si mohli návštěvníci sami přímo na místě vyzkoušet,“ říká Pavel Hofrichter, provozovatel portálu FiremniAkce.cz. Možnosti představit své služby využily více než tři desítky firem, mezi nimi například Centrum Babylon, Hotel Resort Equitana, Zámek Dětenice či agentura Event Arena.
V průběhu Trend Event Show sklidil asi největší aplaus Petr Braun se svou ohňovou
a fakírskou show. Zájemci si také mohli nechat aplikovat třídenní tetování, mistrovsky provedené Janem Bergerem nebo zkusit rozluštit některé z mnoha hlavolamů, které představil projekt HryaHlavolamy.cz. Letošní Trend Event moderovaly herečky Markéta Tannerová a Šárka Ullrichová, které znáte ze seriálu Ulice.

Cílem vzdělávací a prezentační akce TREND EVENT je pravidelná reflexe trendů a novinek z oblasti produkce, cateringu, gastronomie, hotelnictví a veškerého servisu pro firemní akce. TREND EVENT je určen manažerům a pracovníkům společností pořádajících setkání, konference a jiné aktivity pro své klienty, média, partnery či zaměstnance. Více informací naleznete na adrese www.trendevent.cz.Kontakt:

Daniel Srb
Project Manager
srb@rain.cz
777 326 772
274 822 003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 11. 2009 15:08
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Rain.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma provozuje oborové webové portály.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.