Tomáš Matonoha v pražském konferenčním centru InGarden | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tomáš Matonoha v pražském konferenčním centru InGarden


PRAHA, 30.10.2009 - Na závěr roku 2009 vystoupí v pražském konferenčním centru InGarden Tomáš Matonoha se svým stand-up-comedy představením Všichni moji hrdinové – open.

Na závěr roku přichází pražské kulturní a konferenční centrum InGarden s trochu netradičním programem.
Tentokrát se totiž nebude jednat o koncertní večer, ale o večer spíše divadelní. Prostor totiž dostane tzv. stand-up-comedy, kde se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut zkouší pobavit vtipy, zpěvem či improvizovanými scénkami. Tohoto nelehkého úkolu se 3.12. od 20.00 zhostí v centru InGarden známý herec a moderátor Tomáš Matonoha, který vystoupí se svým lehce autobiografickým představením Všichni moji hrdinové – open. To vzniklo právě na základě série skečů v pořadu HBO „Na stojáka“.
Během večera mohou diváci také adoptovat Panenku UNICEF. Centrum InGarden se zařadilo mezi prodejce Panenek UNICEF, jejichž zakoupením – „adopcí“ člověk přispěje potřebnou sumu k očkování 1 dítěte v rozvojových zemích proti šesti smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

3.12.2009 od 20.00 pražské konferenční a kulturní centrum InGarden (Dvouletky 42, Praha 10, tel: 274 780 575), vstupné Kč 200,-, www.ingarden.cz, ingarden@ingarden.cz.

Tomáš Matonoha
Herec a moderátor působil po absolvování brněnské JAMU v místním HaDivadle a Divadle v 7 a půl. V současné době jej najdeme na prknech divadel pražských. Kromě divadla se Tomáš Matonoha objevil i v řadě filmů, např. Divoké včely (r. Bohdan Sláma, 2001), Mistři (r. Marek Najbrt, 2004), Gympl (r. Tomáš Vorel st., 2007), Bestiář (r. Irena Pavlásková, 2006), Bobule (r. Tomáš Bařina, 2007) a nejnověji v komedii
Tomáše Vorla Ulovit miliardáře.

Televizní diváci mohou znát Matonohu ze seriálu TV Prima Rodinná pouta, kde ztvárnil roli JUDr. Richarda Sýkory. Zahrál si i v dalších seriálech, prvotinou byla Prima sezóna (1994), dále pak ve Strážce duší (2003), Bazén (2005), To nevymyslíš (2006), Ulice (2007), Trapasy (2007) a naposledy v nováckém sitcomu Comeback (2008). Do povědomí se zapsal také jako moderátor pořadu České televize – Udělám cokoliv.
Kontakt:

Ondřej Viktora
Event Manager
viktora@ingarden.cz
274 780 575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 10. 2009 16:31
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Konferenční a kulturní centrum InGarden (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Provoz konferenčního a kultního centra InGarden v Praze (provozovatel SHOCK s.r.o.). Organizace firemních akcí, prezentací, setkání, vzdělávací akce, semináře, worshopy, kulturní akce, koncerty, event management.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.