Tisíc korun od Alza.cz za příspěvek ekologii – šrotovné jinak | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tisíc korun od Alza.cz za příspěvek ekologii – šrotovné jinak


Společnost Alza.cz a.s. spustí v měsíci květnu kampaň na podporu ekologické likvidace nepotřebné elektroniky. Pokud zákazníci odevzdají na pobočce Alza.cz starou televizi, notebook nebo počítač, bude jim vyplacen příspěvek ve výši 1000 Kč.

Alza.cz motivuje své zákazníky pomáhat životnímu prostředí. Proto v květnu odstartuje kampaň, kdy všichni kteří nakoupí novou televizi, notebook nebo počítač, mohou získat příspěvek 1000 Kč. Stačí aby na kterékoliv pobočce Alza.cz předali k ekologické likvidaci starý výrobek. Získaný obnos mohou zákazníci použít buď na okamžitý nákup nového zboží nebo jim bude částka zaslána na bankovní účet. Odevzdaná stará elektronika bude roztříděna a následně ekologicky zlikvidována.

Společnost Alza.cz dlouhodobě podporuje projekty, jejichž cílem je zlepšení kvality života lidí. Kromě charitativních akcí se však chce rovněž soustředit i na propagaci ekologického chování občanů České republiky. Do uvedené kampaně bude společnost Alza.cz investovat miliony korun. "Jako lídr trhu chceme jít příkladem a v květnu odměnit všechny zákazníky, kteří svým odpovědným chováním přispějí k ekologické likvidaci odpadů," říká Jan Samko, marketingový ředitel Alza.cz. „Jsme mladý tým a záleží nám na tom, abychom po sobě nenechali dalším generacím spoušť,“ dodává Jan Samko.Kontakt:

Jan Samko
Marketingový ředitel
samko@alza.cz
+420 777 107 777
+420 225 340 141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 4. 2009 11:14
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Alza.cz a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Alza.cz se zabývá prodejem výpočetní techniky a elektroniky od roku 1994 a dlouhodobě je lídrem českého internetového trhu. V roce 2008 přesáhl obrat společnosti 3,2 miliardy Kč a společnost vyřídila 792 000 objednávek. Jedničkou na trhu je Alza.cz zejména díky bezkonkurenční skladové dostupnosti zboží, široké nabídce produktů a nadstandardním službám, které doprovázejí samotný prodej i poprodejní služby.
V minulém roce získala společnost Alza.cz a.s. za své obchodní úspěchy i řadu prestižních ocenění. Jmenujme například GE Money Multiservis Obchodník roku 2008 a HP Partner roku 2008 za absolutní prvenství v kategorii Dosažený obrat v prodeji notebooků. Touto cenou tak byla i formálně potvrzena pozice Alza.cz coby lídra v prodeji notebooků na českém trhu. Společnost Alza.cz a.s. prodala za uplynulý rok 2008 celkem 78 317 kusů notebooků, což je oproti roku 2007 nárůst o 122%. To zajišťuje Alza.cz dominantní postavení mezi prodejci mobilních počítačů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.