Svatomartinské slavnosti v TOP HOTELU Praha | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Svatomartinské slavnosti v TOP HOTELU Praha


Lidová pranostika: „Radost z Martina je hus a džbán vína.“ V selské tradici byl sv. Martin počátkem hospodářského roku. Čeledi se vyplácela mzda, přijímali se noví čeledíni a uzavíraly se smlouvy. Čeledi napekla panímáma velké makové rohlíky a rodina zasedla k pečené huse. Poprvé se toho dne ochutnávala mladá vína. Tučná jídla a první víno mělo lidem zpříjemnit nadcházející šestitýdenní půst a dlouhou studenou zimu.

TOP HOTEL Praha by rád zpříjemnil nejen gastronomickým labužníkům nevlídný podzimní čas a dovoluje si všechny pozvat na Svatomartinské posvícení do své Pivovarské restaurace. Podává se tradiční dozlatova vypečená Svatomartinská husa s červeným zelím a dvěma druhy knedlíků. K jídlu je servírováno mladé červené víno. Oslavte svátek sv. Martina v TOP HOTELU Praha, jen 5 minut autobusem č. 115 od stanice metra „C“ Chodov. Menu pro jednu osobu je za 149,- Kč.

Všichni návštěvníci této gastronomické akce se automaticky zúčastňují slosování o volné vstupenky do hotelového wellness centra

www.tophotel.cz
Kontakt:

Marie Poledníková
vedoucí marketingu
propagace@tophotel.cz
+420267284111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 11. 2009 15:40
Kategorie: Zábava
Název zdroje: TOP HOTELS GROUP a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
TOP HOTEL Praha, člen TOP HOTELS GROUP a.s., se nachází v Praze, uprostřed parku. Hotelový komplex se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou (9 hektarů) i kapacitou patří mezi největší hotelové areály v Evropě. Dalším členem skupiny TOP HOTELS GROUP a.s. je Albion Hotel, který je situován v klidné části Prahy 5, nedaleko oblíbeného nákupního centra Nový Smíchov (stanice metra „Anděl“).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.