Spuštění nových internetových stránek www.naftanebobenzin.cz a novinky na portálu www.vybermiauto.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Spuštění nových internetových stránek www.naftanebobenzin.cz a novinky na portálu www.vybermiauto.cz


Unikátní projekt na českém internetu www.naftanebobenzin.cz pomáhá všem, kdo váhají, zda pořídit auto s naftovým, nebo benzinovým motorem.

Vážení přátelé a kolegové z automobilové branže,

dovolte, abych Vás informoval o spuštění nových internetových stránek www.naftanebobenzin.cz a o novinkách na portálu www.vybermiauto.cz.

Unikátní projekt na českém internetu www.naftanebobenzin.cz pomáhá všem, kdo váhají, zda pořídit auto s naftovým, nebo benzinovým motorem.

Stránky www.naftanebobenzin.cz obsahují kalkulátor, který budoucím majitelům nového nebo ojetého auta po zadání několika parametrů spočítá, při kolika ročně ujetých kilometrech se jim vyplatí dieselová verze před výkonově srovnatelnou benzínovou variantou.

Při výpočtu výhodnosti naftového motoru u nových aut kalkulátor využívá údajů z databáze portálu www.vybermiauto.cz, což uživateli usnadňuje práci a zkracuje čas strávený nad kalkulací.

Portál www.vybermiauto.cz slaví první narozeniny faceliftem titulní stránky. Více do popředí se dostávají novinky a užitečné funkce. Po modernizaci je na první pohled patrný každodenní bohatý život portálu plný aktualizací dat a testů i zpráv, které změny popisují a komentují.

Portál www.vybermiauto.cz má za sebou nepřetržitou jedenáctidílnou růstovou story z hlediska měsíčního počtu návštěvníků a facelift je jedním z kroků, které mají zajistit její pokračování.Kontakt:

Ondřej Běhal
Šéfredaktor
ondrej.behal@vybermiauto.cz
www.vybermiauto.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 5. 2011 13:00
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: vybermiauto.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Portál www.vybermiauto.cz chce nabídnout kompletní servis zájemcům o koupi nového auta. Poslouží také všem, kteří nové auto plánují pořídit časem a chtějí být v obraze.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.