Spoločnosť Novell oznámila vznik nového výkonného tímu a návrat do centrály v Utahu. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Spoločnosť Novell oznámila vznik nového výkonného tímu a návrat do centrály v Utahu.


Softvérová spoločnosť Novell sa bude i naďalej venovať portfóliu súčasných riešení a ďalšiemu vývoju produktov v segmentoch spolupráce, správy dát a koncových zariadení

Bratislava, 26. mája 2011 – spoločnosť Novell, Inc., obchodný útvar spoločnosti Attachmate Group, oznámila vznik nového výkonného tímu. Úlohou nového tímu je zamerať sa na riešenia pre koncových používateľov, ktoré používa množstvo verných a dlhoročných zákazníkov a partnerov.

Pod vedením prezidenta a generálneho riaditeľa Boba Flynna bude nový výkonný tím spoločnosti Novell pokračovať v inováciách produktov novej generácie a zároveň bude ďalej rozvíjať vyspelé a rozšírené riešenia značky Novell. Predĺženie podpory produktu NetWare pri prechode na systém Open Enterprise Server, ďalšie investovanie do riešení Novell GroupWise a Novell ZENworks pre správu koncových zariadení, sú kľúčovými prvkami budúcej stratégie spoločnosti, ktorej cieľom je pomáhať zákazníkom, aby naplno využili svoje investície.

Novell sa teraz zameria na svoje kľúčové riešenia pre oblasť spolupráce a správy koncových zariadení. Toto umožní spoločnosti Novell venovať potrebné zdroje na uspokojenie požiadaviek existujúcich a nových zákazníkov v oblastiach, kde má spoločnosť Novell dlhú tradíciu a bohaté skúsenosti.

„Úspech našich zákazníkov závisí od možnosti dosiahnuť flexibilitu, ktorú potrebujú na to, aby si udržali investície do existujúcich technológií a zároveň mohli prijať nové technológie na uspokojenie potrieb a požiadaviek svojho rozvíjajúceho sa podnikania,“ povedal Bob Flynn, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Novell. „Ďalším rozvojom a podporou našich riešení pre spoluprácu a správu koncových zariadení poskytne spoločnosť Novell svojim zákazníkom lepšie možnosti na to, aby mohli obstarávať, spravovať a zabezpečovať zariadenia, aplikácie a súbory používané na zlepšenie výkonnosti zamestnancov.“

„Obchodné a technologické riešenia sú v štádiu neustálych zmien; rast sociálnych sietí, mobilnej výpočtovej techniky, virtualizácia stolového počítača a prebiehajúce migrácie na operačný systém Windows7 sú príkladmi trendov, ktoré ovplyvňujú našich zákazníkov,” upozornil Flynn. „Plány pre stratégiu a rozvoj portfólia spoločnosti Novell ostávajú bez zmien a teším sa, ako pomôžeme našim zákazníkom úspešne zvládnuť tieto nové technológie. Aj pod spoločnosťou Attachmate budeme naďalej stavať na silných základoch značky Novell."

Do výkonného tímu spoločnosti Novell s centrálou v meste Provo v Utahu patria:

• Bob Flynn - President and General Manager
• Dave Wilkes - Vice President, Engineering
• Eric Varness - Vice President, Product Management and Marketing
• Juan Carlos Cerrutti - Vice President, North America Sales
• Dirk W. Schmidt - Vice President, EMEA Sales
• John Delk - Vice President, Strategic Accounts, Partners & Alliances - North America

„Našou filozofiou je pomáhať našim zákazníkom pri rozvoji a adaptácii na meniace sa obchodné a technologické nároky tempom, ktoré im bude plne vyhovovať,“ hovorí Jeff Hawn, predseda a GR skupiny The Attachmate Group. „Bob Flynn i jeho tím disponujú pozoruhodným talentom a skúsenosťami pre pomoc zákazníkom v ich rozvoji. Zákazníci budú svedkami vývoja výnimočných produktov a získajú jedinečné služby a podporu. To, ako dúfame, podporí značku Novell a dôveru v ňu medzi našimi dlhoročnými zákazníkmi.“

Medzi kľúčové produkty, ktorým sa venuje obchodný útvar spoločnosti Novell, teraz patria:

- Novell Open Enterprise Server (OES)/NetWare®,
- Novell GroupWise®,
- Novell ZENworks®,
- Novell File Management Suite,
- Novell Vibe™.

O spoločnosti Novell
Spoločnosť Novell, Inc., celosvetový líder v oblasti podnikových aplikácií, pomáha organizáciám zvyšovať produktivitu a efektívnejšie spolupracovať. Portfólio produktov Novell zahŕňa riešenia pre správu e-mailov a kalendárov, tímovú spoluprácu, správu súborov a tlače. Novell tiež ponúka riešenie pre správu a zabezpečenie koncových zariadení počas celej doby ich životného cyklu. Pomocou riešení spoločnosti Novell môžu firmy dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity a zároveň minimalizovať náklady, zložitosť a riziká spojené s ich IT infraštruktúrou. Viac informácií nájdete na webe www.novell.sk. Informácie pre novinárov sú v origináli k dispozícii na adrese www.novell.com/pressroom.
Copyright (c) 2011 Novell, Inc. Všetky práva vyhradené. Novell, logo Novell, GroupWise, NetWare a ZENworks sú registrované ochranné známky a Novell Vibe je ochranná známka spoločnosti Novell, Inc. v Spojených štátoch amerických a ďalších krajinách. Všetky ostatné ochranné známky, obchodné značky a názvy spoločností tu uvedené sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

Kontakt:

Karel Kapinus
Managing Partner
karel.kapinus@pram.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 5. 2011 8:56
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.