Skvěle padnoucí oblek do dvou týdnů až k Vám domů! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Skvěle padnoucí oblek do dvou týdnů až k Vám domů!


Čeká Vás důležité obchodní jednání nebo významná společenská událost? Zavoláte a za dva dny dostanete nabídku. Vyberete si a za dva týdny máte doma oblek nebo smoking, který Vám skvěle padne.

V dubnu zahájil v TOP HOTELU Praha svou činnost Módní salón TOP CZECH, který provozuje česká společnost VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti. Salon nabízí pánské společenské oděvy té nejvyšší kvality. Specialitou salónu je měřenková výroba. Na základě měr zákazníka vygeneruje speciální program střih přímo na Vaši postavu. Odborný pracovník pak doručí hotový oděv na určenou adresu. Stačí jen objednat telefonem nebo e-mailem. Tato služba je určena především zaneprázdněným mužům, kterým šetří čas. Součástí salónu je i nabídka luxusních dámských společenských oděvů z pletené módy české návrhářky Dany Dobřichovské.

„Otevření salónu v Praze má přiblížit naše služby klientům z tohoto regionu a z celého Středočeského kraje. TOP HOTEL Praha nám poskytl prostory, a tím zvýšil naše šance prosadit se coby český výrobce na českém trhu, a to není vždy snadné. Naprostá většina naší produkce směřuje zatím do zahraničí,“ vysvětlil pohnutky k otevření pobočky v pražském TOP HOTELU předseda představenstva společnosti Vývoj JUDr. Rostislav Dvořák.

Slavnostního zahájení 1. dubna v TOP HOTELU Praha se zúčastnili představitelé politické, hospodářské a kulturní sféry. Program zpestřila módní přehlídka modelů Dany Dobřichovské. Mezi hosty byl i ministr práce a sociálních věcí Petr Šimerka, který se stal prvním klientem právě otevřeného salónu.

Více na www.tophotel.cz a www.vyvoj.cz.
Kontakt:

Jana Riskova
Marketing & PR Manager
propagace@tophotel.cz
+420267284111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2010 15:51
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: TOP HOTELS GROUP a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Do TOP HOTELS GROUP a.s. náleží dva pražské kongresové hotely - TOP HOTEL Praha a ALBION HOTEL, a GARNI HOTEL Praha.
TOP HOTEL Praha patří se svou kapacitou a rozlohou 9 hektarů mezi největší hotelové areály v Evropě. Hotel disponuje jedním z největších kongresových center v České republice s celkovou kapacitou 5000 kongresových míst a nabízí neobyčejně širokou škálu služeb. Mimo jiné ubytování v 810 pokojích, 5 restaurací a letní terasy, wellness centrum s bazénem, beauty salón, tenisové haly či jedinečnou Japonskou zahradu, velkokapacitní parkoviště a kasino.
ALBION HOTEL je situován v klidné pražské vilové čtvrti, pouze několik minut od centra města. Čtyřhvězdičkový hotel je jedinečným místem pro příjemné ubytování i konání konferencí. Nabízí 290 pokojů a 600 kongresových míst.
Všechny hotely společnosti jsou držiteli certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2009.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.