Sidiz T51 – židle, která vám sedne | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sidiz T51 – židle, která vám sedne


Hledáte skutečně kvalitní kancelářskou židli, na kterou byste se mohli spolehnout? Přečtěte si článek o židli Sidiz T51. Kancelářský skvost, který vyrábí společnost Sidiz, byl oceněný za výjimečný design i ergonomické řešení. Model T51 si v současné době můžete zakoupit pouze ve dvou evropských státech – v Itálii a díky společnosti TOP OFFICE také v České republice. U nás se na židli navíc vztahuje mimořádná akce s názvem „Šrotovné“, díky níž si můžete židli pořídit se slevou.

Nový multisynchronní mechanismus

Na židli Sidiz T51 vás na první pohled zaujme její design. K dostání je v klasické nebo vysoké variantě s opěrákem hlavy. Pro model T51 firma Sidiz vyvinula nový multisynchronní mechanismus, díky kterému je majitel židle ve stálém kontaktu s opěradlem. Nastavením jedné z pěti mezních poloh při záklonu a vyhovujícího přítlaku opěradla podle hmotnosti zajistíte, že bude opěradlo dokonale sledovat váš pohyb. Zádová opěrka je navíc vybavena línou pěnou neboli pěnou s pamětí, která se plně přizpůsobí zádům sedícího člověka.

Zásady zdravého sezení splňuje také pohodlný sedák. Posunem páčky lze nastavit „slide“ - hloubku sezení a mínus sklon sedáku, pomocí kterého se uvolní průtok krve v dolních končetinách a majitel židle si tak „nepřesedí nohy“. Ke skutečně vysokému komfortu sezení přispívá zajímavě řešená bederní opěra, jejíž sklon se dá upravit přesně podle tvaru vaší páteře.

Pohodlí pro ruce i hlavu

U modelu Sidiz T51 najdete také 3D područky. Ty jsou nejen výškově nastavitelné, dají se vysouvat dopředu a vyklápět do boku. U vysokého modelu vás zaujme vylepšená opěrka hlavy. „Klasická opěrka hlavy vám dovolí pouze relaxovat, ale opěrka hlavy Sidiz vás udrží i v pracovní poloze. Můžete se pohodlně opřít a přitom stále vidíte na monitor počítače,“ vysvětluje marketingový ředitel TOP OFFICE Martin Chovanec.

Textilní potah nebo luxusní kůže?

Kancelářská židle Sidiz T51 je k dispozici s látkovým potahem nebo v koženém provedení. Textilní potahy v modré, černé, zelené nebo oranžové barvě jsou vyrobeny z odolného, pevného, vysoce prodyšného materiálu, který se díky dobrým technickým vlastnostem používá také v automobilovém průmyslu. Praktické potahy se dají z konstrukce židle jednoduše sejmout a vyprat v pračce.

Šrotovné 3000 korun za starou kancelářskou židli

Na nákup kancelářské židle Sidiz T51 se až do května vztahuje akce s názvem „Šrotovné“. Nevíte, kam vyhodit starou židli? Odvezte jí do společnosti TOP OFFICE a při koupi židle Sidiz za ní dostanete šrotovné ve výši až 3 000 korun.

Pokud si například vyberete Sidiz T51 s opěrkou hlavy a zeleným látkovým potahem, zaplatíte místo původních 8 913 korun pouze 5 319 korun bez DPH. „Sešrotovat“ můžete nechat jakoukoliv starou kancelářskou židli s kolečkovým podvozkem.

Korejskou židli objevili v Itálii

Židle Sidiz, charakteristická spojením maximální funkčnosti, kvalitních materiálů a moderního designu, se v Česku objevila vlastně náhodou. Když lidé z TOP OFFICE hledali na veletrhu v Miláně zajímavého výrobce židlí, vyfotili si náhodou židli Sidiz. Díky malému logu na vyfotografované židli později našli jejího výrobce a začali s ním jednat.

S výrobou 150 tisíc židlí za rok je Sidiz největším výrobcem kancelářských židlí v Koreji. Jde o velmi dynamickou firmu s jednou z nejmodernějších výrobních linek a vlastním vývojovým týmem. Pověstná asijská preciznost, smysl pro detail se promítá do celé výroby. „Sidiz funguje téměř jako automobilka. Sází na špičkové technologie, minimum ruční práce a dokonalou čistotu. Disponuje také vlastním testovacím oddělením, kde jsou kontrolovány všechny komponenty židlí od koleček přes pěny až po opěráky a opěrky,“ říká Martin Chovanec.

Sidiz T51 - židle pro každého

Vysoce variabilní židle Sidiz je určená do všech typů kanceláří. V koženém provedení dobře doplní luxusnější manažerské sestavy nábytku. Potažená barevným textilním potahem se stane dominantou uzavřené kanceláře i „open space“ pracovního prostoru.

Zaujala vás židle Sidiz T51? Přečtěte si více informací na internetových stránkách TOP OFFICE a vyměňte svojí starou židli za novinku na českém trhu!Kontakt:

Karel Janák
linkbuilder
janak@sovanet.cz
+420 543 255 858


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 4. 2009 14:45
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: TOP OFFICE spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Kancelářský nábytek a kompletní realizace interiérů dle vašich představ zajišťuje společnost Top Office. Dodáváme kvalitní kancelářská křesla, stoly, židle a další vybavení kanceláří. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout v showroomu Ostrava.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.