ShopCentrik využívají dvě ze tří nejlepších firem roku 2008 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ShopCentrik využívají dvě ze tří nejlepších firem roku 2008


ShopCentrik je využíván dvěma nejlepšími firmami v soutěži Vodafone Firma roku 2008. Do prestižní soutěže se v letošním roce přihlásilo rekordních 3220 firem. Na prvním a druhém místě se v rámci celé ČR umístili klienti společnosti NetDirect, SERVISBAL OBALY s.r.o. a BUILDING SP, spol. s r.o. Obě firmy využívají systém ShopCentrik.

SERVISBAL OBALY s.r.o., firma roku 2008, využívá aplikaci ShopCentrik pro své obchodování již třetím rokem, a to převážně pro segment B2B. ShopCentrik je zde plně automatizovaně napojen na podnikový systém Altus VARIO.
Pan Jiří Štěpán, vedoucí oddělení marketingu společnosti SERVISBAL OBALY, se ke spolupráci se společností NetDirect vyjádřil následovně: „S řešením od společnosti NetDirect přišla radikální změna. ShopCentrik nám umožnil prodej obalových materiálů přes internet, což byla v našem oboru novinka. Dále nám zjednodušil řadu procesů a díky napojení na ERP systém zrychlil obchodní činnosti ve firmě. ShopCentrik zasahuje hluboko do firemních procesů a v dnešní době dokonce zásobuje daty systémy našich dalších partnerů. U společnosti NetDirect si nejvíce ceníme vstřícnosti a profesionality jeho zaměstnanců, kteří bez problémů vyřeší jakoukoliv složitost“.
BUILDING SP, spol. s r.o. je firma, která se v soutěži Vodafone Firma roku 2008 umístila na druhém místě. Jedná se o výrobce betonových prefabrikátů. Firma využívá systém ShopCentrik pro obchodování v B2C i B2B segmentu. E-commerce řešení od NetDirectu je zde opět plně automatizovaně propojeno na ERP systém.

Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (195 znaků): Společnost NetDirect s.r.o. je dodavatelem e-business řešení dvou nejlepších firem roku 2008. SERVISBAL OBALY s.r.o. a BUILDING SP, spol. s r.o. využívají ke svému obchodování systém ShopCentrik.
Kontakt:

Kateřina Spáčilová
katerina.spacilova@netdirect.cz
731 444 547


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 12. 2008 23:58
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: NetDirect s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NetDirect s.r.o. patří k nejúspěšnějším dodavatelům e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v této oblasti a neustálým zdokonalováním vytváří špičkový domácí standard. Internetové obchody jsou pro zákazníky stavěny na vlastním produktu s názvem ShopCentrik. To společnosti poskytuje nezávislost a umožňuje jí přizpůsobit se novým trendům v oblasti e-commerce, přesně podle požadavků klientů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.