Sekt Femme Fatale ve světě módy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sekt Femme Fatale ve světě módy


/Praha, 8. září 2008/ Společnost Soare sekt a.s. se stala toppartnerem galavečera jubilejního mezinárodního módního veletrhu Móda Praha. Mezi modely světových značek Versace VJC, C´N´C Costume National, Ferre Milano, GF Ferre, Stuart Weitzman nebo Roccobarocco se tak objevil prémiový sekt pro ženy Femme Fatale.

V samém závěru letošních prázdnin patřila Praha módě a všemu, co s ní souvisí. Na již tradičním mezinárodním podzimním veletrhu Móda Praha byly také v rámci exkluzivních módních přehlídek představeny modely světových značek Versace VJC, C´N´C Costume National, Ferre Milano, GF Ferre, Stuart Weitzman nebo Roccobarocco. Během slavnostního galavečera, který byl vyvrcholením této výjimečné společenské události, měli hosté možnost při sledování nejnovějších modelů světových značek ochutnat prémiový sekt pro ženy Femme Fatale.

Společnost Soare sekt a.s. jako toppartner slavnostního galavečera jubilejního 10. výročí veletrhu Móda Praha – podzim 2008, který se konal v unikátních prostorách vyzdobeného Křižíkova pavilonu, byla exkluzivním dodavatelem tichých vín a sektů pro tuto událost. Značka spojená s tímto již tradičním svátkem módy má logicky název Femme Fatale.

„Modní přehlídky a módu v širším smyslu slova bezesporu intuitivně spojujeme zejména se světem žen. Sekt Femme Fatale je elegantní, vznešený nápoj, připravený jak designově, tak chuťově především pro ženy,“ říká Marek Málek, Brand Manager společnosti Soare sekt a.s., a dodává: „Spojení Femme Fatale a módního veletrhu je tak naprosto přirozené. To ostatně potvrdily i ohlasy hostů slavnostního galavečera.“

Každý z hostů byl přivítán welcome drinkem Femme Fatale a v průběhu večera měl možnost navštívit degustační koutek přímo v přehlídkovém sále, kde byl nabízen také prémiový Mucha sekt Chardonnay brut a tichá vína z dceřiných společností Víno Valtice a Vinařství Zaječí. Oba sekty, Femme Fatale i Mucha sekt Chardonnay brut, potěšily významné hosty přehlídek v dárkovém prémiovém balení.

Spojení značky Femme Fatale se světem módy je dlouhodobým komunikačním konceptem, a tak se jistě tento sekt pro ženy na podobných akcích v budoucnu zase objeví.

------------------------------------------------------------
Společnost Soare sekt a.s. je druhým největším výrobcem šumivých vín v České republice a celkovým objemem produkce patří mezi nejvýznamnější tuzemské vinařské producenty. Své výrobky produkuje nejmodernějšími výrobními postupy, z nejlepších dostupných surovin a s vypracovaným systémem řízení kvality. Její produkty jsou s úspěchem prezentovány na významných kulturních a společenských událostech v ČR i v zahraničí, získávají ocenění na prestižních domácích i mezinárodních soutěžích vína. O dobré kvalitě svědčí i mnohá vítězství a dobrá umístění v nezávislých hodnoceních pořádaných nejčtenějšími periodiky v Čechách. Vedle působení na českém trhu se prosazuje i na mnoha dalších obchodních teritoriích, zejména ve státech střední a východní Evropy. Nicméně s jejími výrobky je možné se setkat ve více než třiceti zemích celého světa.


Kontakty
Soare sekt a.s.
Dolnoměcholupská 23, 102 00 Praha 10-Hostivař
www.soaresekt.cz
Marek Málek
Brand Manager
tel.: +420 271 090 166
mobil: +420 606 733 958
e-mail: m.malek@soaresekt.cz


Playground (PR agentura)
Na Šafránce 31, Praha 10, 101 00
www.eplayround.cz
PhDr. Jakub Svěrák
tel.: +420 603 155 194
jakub@eplayground.cz


Kontakt:

Jakub Svěrák
jakub@eplayground.cz
603155194


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 9. 2008 11:07
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Playground (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Playground je komunikační prostor sdružující PR specialisty, art directory, copywritery, designery a marketingové konzultanty.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.