Registrátor domén regZone.cz již nabízí přes 70 druhů domén | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Registrátor domén regZone.cz již nabízí přes 70 druhů domén


Společnost ZONER software rozšířila v květnu počet nabízených druhů domén na stránkách regZone.cz. Celkový počet domén vzrostl na 74, jako poslední v nabídce přibyly zejména domény z exotických zemí.

Registrační projekt regZone.cz pokračuje v rozšiřování nabídky doménových jmen pro své zákazníky. V polovině května byla na regZone.cz zahájena registrace čtyř nových domén Střední a Jižní Ameriky – COM.PA (Panama), COM.AI (Anguilla), COM.SV (Salvádor) a COM.CO (Kolumbie). Všechny nové domény si může registrovat jakýkoliv zájemce nebo firma.

Více možností ve výběru domény mohou využít například investoři expandující na zahraniční trh, cizinci žijící v ČR nebo „doménoví nadšenci“. ZONER software je prostřednictvím svých projektů CZECHIA.COM a regZone.cz jedním z předních registrátorů v České republice. Aktuálně spravuje téměř 85.000 domén.

Další informace o doménách a webhostingových službách společnosti ZONER software získáte na stránkách http://www.regzone.cz/.
Kontakt:

Martina Kubíková
marketingový manažer
martina.kubikova@zoner.cz
+420 543 257 244


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 5. 2009 11:49
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: ZONER software, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu) je největší český producent software v oblasti grafiky a přední český poskytovatel internetových služeb. Společnost provozuje své služby pod značkami CZECHIA (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz), Interval (http://interval.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz). ZONER software je třetím největším poskytovatelem webhostingu v České republice, v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.