Recenze digitálních fotoaparátů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Recenze digitálních fotoaparátů


Předat zájemcům o fotografickou techniku podrobné, ucelené informace a napomoci při výběru správného digitálního fotoaparátu – to je hlavním cílem nové nabídky Centra FotoŠkoda, které na svých internetových stránkách začalo publikovat recenze digitálních fotoaparátů. Autorem recenzí je Jan Pěnkava, dlouholetý redaktor časopisu FotoVideo.

Rukama odborníka na slovo vzatého prošlo zatím několik digitálních fotoaparátů, zrcadlovek i kompaktů.

V recenzích najdete i poslední inovaci, která se na fotografickém trhu objevila - Olympus PEN E-P1. Centrum FotoŠkoda mělo tu čest být jedním z prvních míst v České republice, kde se mohli zákazníci vidět kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy. Revoluční fotoaparát založený na digitálním standardu mikro 4/3 a na nejnovějších technologiích je velmi flexibilní díky velikosti, výměnným objektivům a nabídce režimů a funkcí.

V recenzích také najdete Nikon D5000 - velmi dobře koncipovanou kompaktní digitální zrcadlovku s 12megapixelovým snímačem CMOS formátu DX (APS-C), s výklopným a otočným displejem a s možností záznamu videosekvencí ve vysokém rozlišení.

Podrobně se můžete také seznámit s Canon EOS 500D - excelentní kompaktní digitální zrcadlovkou s 15Mpx snímačem CMOS formátu APS-C, s funkcí živého náhledu, s rychlým souvislým snímáním a s možností záznamu videa v plném vysokém rozlišení.

Kapesní automaty v recenzích zatím zastupuje Panasonic Lumix DMC-TZ7 - kompakt s ultraširokoúhlým 12× ultrazoomem Leica DC Vario-Elmar 25–300 mm a 10Mpx snímačem, umožňující pořizovat videoklipy AVCHD Lite se stereozvukem v kvalitě Dolby Digital.Kontakt:

Martin Škoda
martin.skoda@fotoskoda.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 7. 2009 12:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Centrum FotoŠkoda (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední evropské fotografické centrum. Fotografický palác obchodu (digitální fotoaparáty, objektivy, paměťové karty, videokamery, stativy, použitá fotografická technika), služeb (fotolab, vyvolání digitálních fotek, ateliér, fotoškola) a kultury (minigalerie).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.