Queens Style Zone | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Queens Style Zone


Queens Style Zone, tak se jmenuje další akce v produkci HIPHOPDANCE.CZ. Poprvé proběhne v sobotu 12. září 2009 v Ostravě, na další pokračování se pak můžete těšit 7. listopadu 2009 a 16. ledna 2010 tamtéž.

Queens Style Zone, tak se jmenuje další akce v produkci HIPHOPDANCE.CZ. Poprvé proběhne v sobotu 12. září 2009 v Ostravě, na další pokračování se pak můžete těšit 7. listopadu 2009 a 16. ledna 2010 tamtéž.

Součástí premiérové Queens Style Zone budou workshopy ve studiu taneční školy Mládí Ostrava, ale také battle v Marley clubu na výstavišti Černá Louka. Na co konkrétně se tedy můžete těšit, když 12. 9. 2009 dorazíte do Ostravy?

10.00 – prezence tanečníků na workshop – studio TŠ Mládí
10.30 – hip hop workshop (Lowa) – studio TŠ Mládí
12.00 – new jack swing workshop (Verča) – studio TŠ Mládí
13.30 – locking workshop (Mikee) – studio TŠ Mládí
16.00 – prezence tanečníků na battle – Marley club
17.00 – start battlu – Marley club
22.00 – finále, after party – Marley club

Workshopy proběhnou pod názvem Street Dance Session: Style Zone edition a povedou je porotci battlu Mikee, Verča a Lowa.

Mikee
Mikee je vedoucí crew The Next Movement s pobočkami v Praze a Šumperku. Má za sebou např. vítězství na akcích Battle 4 Dancers nebo Kotelna Battle, získal titul Mistra ČR v kategoriích hip hop 2vs2 a crew battle. Pořádá pravidelná soustředění Dance Workshop, na kterých také sám vyučuje. Několikrát se dostal do užšího výběru tanečníků na Druhé Šanci v kategorii locking, který také bude na Queens Style Zone vyučovat.

Verča
Verča je vedoucí taneční skupiny B-Fresh z Brna, její choreografie se pravidelně umísťují na předních příčkách Mistrovství ČR, jedna z nich dokonce bojovala ve finále soutěže Taneční skupina roku 2008. Je nejúspěšnější českou tanečnicí stylu new jack swing (hype), na který se můžete v rámci Queens Style Zone těšit.

Lowa
Jooky aka Dj Lowa je nejen úspěšný deejay tanečních battlů, ale také tanečník i lektor a vždy byl u všeho podstatného, co se po taneční stránce v Ostravě dělo. Díky deejayingu už nemá tolik času se tanci věnovat, přesto relativně často porotuje i vyučuje, a to vždy s velkým úspěchem. Na Queens Style Zone vám přiblíží svůj pohled na hip hop.

Za všechny tři workshopy zaplatíte 300 Kč při platbě předem na účet nebo 350 Kč při platbě v hotovosti na místě.

Registrovat se můžete už nyní prostřednictvím speciální sekce webu Queens Style Zone.

Zve vás nový street dance portál www.hiphopdance.cz.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 8. 2009 17:20
Kategorie: Kultura
Název zdroje: HIPHOPDANCE.CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Street dance portal. Novinky ze světa pouličního tance (street dance, break dance). Reporty, fotoreporty a videa z tanečních battlů a workshopů, pozvánky na akce, rozhovory, atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.