Public 24- projekt zdravotně postižených, přeje nový rok 2010 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Public 24- projekt zdravotně postižených, přeje nový rok 2010


Již sedmý rok se pouštíme do práce. Píši, "pouštíme," protože se u nás osazenstvo redakce poněkud střídá. Ale jak jsme dnes hovořili na jedné návštěvě. "Chce to vydržetm chce to trpělivost. Penězmi vyvážit nelze. Rychlý úspěch vede k rychlému pádu." A tak jsem se zamyslel, zda ten další rok, kdy příjdou krize a nastane oživení bude jiný či stejný, jako rok předchozí.

Poslední dobou mi chodí přímé emaily od tiskových agentur. Přímé zprávy z různých míst, které si potom třídím. Nakoupil jsem si další nové učebnice pro studium žurnalistiky, tvůrčího psaní a dalších studijních oborů. Ne, není to zbytečné. Jako zdravotně postižený bohužel nebudu vlastníkem vysokoškolského diplomu, protože zdravotní problémy by mohly způsobovat nedodržování termínů zkoušek apod. I samotné dlouhé zvažování, jako dopisovatel, externí redaktor apod. A mé pokusy na blogu. Prostě zkouším zprofesionalizovat projekt PUBLIC 24, v amatérském duchu.

Vím, že příjdou další nové nápady, noví lidé, někteří odejdou, jiní zůstanou. Budou to ti, kteří dokáží napsat pár řádek, najít na internetu něco zajímavého, poslat nám fotografii. Je to i výzva pro další sponzory, které takto můžeme zviditelňovat už při tak rostoucí návštěvnosti, k jaké došlo běhěm posledních tří let. Samozřejmě spíše ve výše uvedeném amatérštějším stylu.

Chtěl bych na začátek roku 2010 ještě říci, že vytrvalostí, odvahou a chutí něco dělat, mohou být naše stránky startovním polem pro začínající "psavce, poety, románopisce atd." Mohou být cvičným polem pro studenty žurnalistiky, zdravotně postižené lidi, kteří tak mohou získat praxi pro svou rekvalifikaci. A tím pomohou našemu projektu zdravotně postižených ke zviditelnění.

Přeji všem návštěvníkům, stálým i náhodným hodně úspěchů v roce 2010, trpělivost, odvahu a optimismus.

Šéfredaktor PUBLIC 24- Václav HejnaKontakt:

Václav Hejna
Šéfredaktor
redakce@zpravyvh.cz
728088259
387995040


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 1. 2010 20:33
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PUBLIC 24 (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zpravodajsko publicistický web zdravotně postižených autorů, redaktorů, reportérů, spisovatelů ....
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.