První pomoc pro firemní řidiče - First Aid Emergency Cartech Safety | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


První pomoc pro firemní řidiče - First Aid Emergency Cartech Safety


Dne 23.9. a 14.10. v Praze a 30.9. v Brně pořádá SHOCK Training Centre s podporou Fakultní nemocnice Brno kurz bezpečnosti firemních řidičů a první pomoci. Garantem odborné technické části kurzu je firma AZ MOBILITY www.azmobility.cz . Cíl kurzu je praktická výuka .... řidiče základy záchrany života nezbytné pro poskytnutí první pomoci a udržení života do příjezdu lékaře. Víte, že zaměstnavatel je ze zákona povinnen školit zaměstnance na poskytování první pomoci. Jste si jisti, že nikdo netrpí diabetem ani nemá silnou alergii na potraviny nebo bodnutí hmyzem? Zvláště pak na silnici se můžete setkat s dopravní nehodou a Vaše cesta se rychle může změnit v dramatický boj o život a v takové situaci je každá rada drahá. Patříte-li k těm, kteří chtějí být na možná rizika dobře připraveni, jistě Vás zaujme unikátní komplexní kurz první pomoci, který podle mezinárodních standardů připravila firma SHOCK www.shock.cz ve spolupráci s odborníky z Fakultní nemocnice v Brně. Seznámení s novým obsahem a použitím Autolekárničky (termofólie...)

" Když se vydáváte na služební ( ale i soukromou ) cestu automobilem zvládáte moderní techniku prvků bezpečnosti aut a dokážete jich využívat? Víte co máte za techniku ve Vašem autě? " říká ing.Michal Krátký z firmy AZ MOBILITY.

Kurz trvá 6 hod. a osnova kurzu i kurz sám je upřesňován a specifikován na danou problematiku. Minimální věk pro účastníky kurzu První pomoc pro firemní řidiče - First Aid Emergency Cartech Safety je 18 let a oprávnění řídit motorové vozidlo. Všechny tréningové materiály účastníci dostanou na místě a jsou zahrnuty v ceně. Počet účastníků pro optimální průběh kurzu je 12-20.

Lektoři vybraní pro tyto kurzy specifikují danou oblast a podají netradičním způsobem velké množství informací. Účastníci si sami vyzkouší poskytování první pomoci.

V ceně je obsaženo přístrojové vybavení simulátory i dostatek zkušebních vzorků obvazových materiálů.
Cena za kurz je 1.600,- Kč vč.DPH, při hromadné objednávce sleva.
Informace, rezervace, přihlášky na www.shock.cz , na telefonu 603425866, nebo osobně v SHOCK Training Centre ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Ing. Josef Horešovský
Kontakt:

Barbora Horešovská
jednatel
horesovska@shock.cz
+420603485193
+420274780575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 7. 2010 11:40
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: SHOCK,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.