Prostory pro školení na Praze 10 ve školicím centru InGarden. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prostory pro školení na Praze 10 ve školicím centru InGarden.


Zajišťujete ve firmě školení a prostory pro ně? Jistě víte, že prostředí učeben je velmi důležitou součástí školení. V současném trendu školení a firemních wokshopů zaměřených na efektivitu využití času a přínosu informací nejsou již populární strohé učebny. Hledáme sály, kde denní světlo, celková výzdoba v kombinaci s technikou navodí tu správnou atmosféru pro předávání a přijímání informací.

Eventová a trainingová firma SHOCK v rámci provozování školicího centra InGarden od září pro Vás připravila podle doporučení odborníků výzdobu školicích sálů i ostatních prostor.
Setkáte se zde postupně s fotografiemi zátiší z kostelů ale i z čajových plantáží. Během října prostory svým kresleným humorem rozjasní pan prof. Pavel Kantorek.
Od ledna bude v prostorách InGarden instalována výstava Českého fenoména Járy Cimrmana a to z oboru školicímu centru blízkému – učitelství.

Samozřejmě, že školicí středisko InGarden v centru Prahy, ve Strašnicích vychází vstříc i současným požadavkům, takže kromě denního světla, učebních pomůcek a techniky je zda zajištěno připojení na chráněnou WiFi.
Celé centrum, nebo jen jednotlivé učebny si můžete pronajmout nejen v pracovní dny , ale i o víkendech či na večerní aktivity, prostory jsou vhodné k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu.

V současné době mezi klienty InGarden patří jak neziskové organizace, tak místní firmy i nadnárodní koncerny, které využívají příznivých cen pronájmů učeben a služeb s tím spojených.

Více informací o kapacitách sálů, a dalších možnostech získáte na www.ingarden.cz ,
při osobní návštěvě ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10, nebo telefonicky
274 780 575.
Barbora HorešovskáKontakt:

Barbora Horešovská
jednatel
horesovska@shock.cz
+420603485193
+420274780575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 8. 2010 13:41
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: SHOCK,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.