Připravuje se volba nového předsedy Českého svazu aerobiku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Připravuje se volba nového předsedy Českého svazu aerobiku


Dne 17. září bude volebním aktivem zvolen nový předseda Českého svazu aerobiku. Od svého vzniku v roce 1992 se Český svaz aerobiku angažuje při podpoře a rozvoji rekreačních forem tělovýchovy, organizuje soutěže a pečuje o vzdělávání trenérů a instruktorů pro širokou veřejnost. Je také zástupcem naší republiky v mezinárodní organizaci FISAF (Federation of international sports, aerobics and fitness).

Od založení Svazu stála v jeho čele vysokoškolská pedagožka, PaedDr. Jitka Polášková, která je uznávanou mezinárodní rozhodčí sportovního aerobiku, garantem vzdělávacího programu FISAF při Českém svazu aerobiku a lektorkou alternativních cvičebních programů z oblasti sportovní terapie. Od roku 2008 je zároveň prezidentkou mezinárodní organizace FISAF International. S ČSAE bude nadále spolupracovat v oblasti vzdělávání.

Do volby na post nového předsedy Českého svazu aerobiku se přihlásily: Jana Havrdová a Diana Klimentová Minaříková.

Mgr. Jana Havrdová zahájila svou sportovní kariéru na počátku devadesátých let v taneční disciplině. Později se stala Miss cvičitelkou a byla členkou družstva, které zvítězilo na mistrovství republiky v aerobiku. Absolvovala dlouhodobou odbornou praxi v Německu, je instruktorkou na mezinárodních kongresech aerobiku a iniciátorkou a organizátorkou Pražského aerobik maratónu. Získala první místo na mistrovství republiky fitness teamů v kategorii step a v téže disciplině i na mistrovstvích světa a Evropy. Stala se autorkou a spoluautorkou několika videokazet a DVD. Je také moderátorkou České televize pořadu „Sama doma“. V současné době působí jako manažerka reprezentace Českého svazu aerobiku a předsedkyně mezinárodní vzdělávací komise FISAF Int.

PhDr. Diana Klimentová Minaříková je místopředsedkyní PR a mediálního výboru Fisaf Int. a bývalou manažerkou marketingu a reprezentace Českého svazu aerobiku. Dlouhodobě spolupracuje s FISAF Int. při organizování nejvýznamnějších mezinárodních závodů pod touto organizací. V uplynulých letech působila jako asistentka konzula a sekretářka velvyslance na velvyslanectví v Chile. Zde rovněž založila a vedla taneční folklórní skupinu \"Na zdraví\". Několik let také pracovala v managementu společnosti Prague International Marathon.

Výsledek voleb bude znám v pátek 17. září ve večerních hodinách.
Kontakt:

Jana Hubačová
manažerka
vzdelavani@csae.cz
777 668 213
271 746 626


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 9. 2010 10:57
Kategorie: Sport
Název zdroje: Český svaz aerobiku (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český svaz aerobiku je občanské sdružení, jehož cílem je rozvíjet rekreační formy aerobních forem cvičení a wellness aktivit obyvatelstva, podporovat mistrovské i nemistrovské soutěže a s tím spojené soutěžní a reprezentační aktivity na všech úrovních a pečovat o vzdělávání trenérů a instruktorů pro širokou veřejnost.
Je zástupcem ČR v organizaci FISAF s právem vysílat závodníky na mezinárodní závody a organizovat mistrovství Evropy i světa.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.