Prestigio obhájilo certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prestigio obhájilo certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001


Praha, 30. 10. 2009 – Společnost Prestigio oznámila obhájení mezinárodních certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001. Tato recertifikace potvrzuje, že společnost zavedla a dodržuje standardy kvality, bezpečnosti a spolehlivosti a nadále při své činnosti usiluje o snižování zátěže na životní prostředí.

Standardy ISO jsou vytvářené mezinárodními a nezávislými expertními komisemi. Představují celosvětově uznávané a respektované standardy kvality a požadavky na ochranu životního prostředí. Certifikáty ISO 9001 a ISO 14001 zaručují zákazníkům, že produkty společnosti Prestigio jsou kvalitní a jejich produkce jen minimálně zatěžuje přírodu.

"Získání těchto certifikátů je jasným důkazem, že kontinuálně dodržujeme stanovené požadavky,” potvrdil Martin Zeman, generální ředitel Prestigio Europe. "Máme nastavené potřebné firemní procesy a podnikáme kroky pro jejich stálé zlepšování. Držíme se tak závazku daného našim zákazníkům: poskytovat jim vysoce kvalitní produkty s co nejmenšími ekologickými dopady.”

Více informací o normách ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN ISO 14001:2005 najdete na www.iso.org###

O společnosti Prestigio
Prestigio je dynamická společnost působící na poli IT, která přináší na trh řešení pro digitální domácnost a firemní zákazníky. Za několik roků se stala dodavatelem jedinečných hi-tech řešení a produktů spotřebního trhu. Hlavní zaměření společnosti směřuje na digitální domácnost a digitální kancelář. Investicí do kombinace "The Art of Hi-Tech" (řešení, kdy se hi-tech produkty stávají součástí umění) si společnost vytvořila jedinečnou pozici na trhu. Společnost Prestigio aktivně působí v regionu EMEA prostřednictvím zástupců a obchodních partnerů v klíčových obchodních centrech regionu a svým zákazníkům nabízí excelentní portfolio špičkových IT produktů a přidaných služeb.

Pro více informací navštivte: www.prestigio.com, www.prestigio.cz, nebo www.prestigio.sk

Všechny ochranné známky a registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Kontakt:

Marek Elznic
Public Relations
elznic@vesuv-pr.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 11. 2009 11:35
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PR agentura Vesuv (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme kompletni sluzby v oblasti PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.