Prestigio na knižním veletrhu Svět knihy Praha 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prestigio na knižním veletrhu Svět knihy Praha 2011


Praha 6. června 2011. Společnost Prestigio prezentovala na 17. mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy Praha produktovou řadu čteček elektronických knih.

Veletrh Svět knihy, který se konal od 13. do 16.května 2011 v Praze, patří mezi renomované mezinárodní akce. Každoročně přiláká více než 600 autorů a navštíví přes 35 000 literárních nadšenců. Návštěvníkům nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si nové publikace, navštívit řadu programů, doprovodných aktivit a vyzkoušet vyspělé technologie ze světa knih.
Prestigio představilo na stánku Palmknihy čtečky elektronických knih s E inkoustem a TFT displejem. Během čtyř dnů konání knižního veletrhu si mohli návštěvníci vyzkoušet Prestigio čtečky a získat odpovědi na své dotazy.

Palmknihy, přední distribuční společnost s elektronickými knihami v České republice a na Slovensku s více než 12 letou tradicí na trhu e-knih, se staly partnerem společnosti Prestigio. Od dubna tohoto roku mají Prestigio čtečky předinstalovaných více než 300 knih od Palmknihy.

Součástí veletrhu Svět knihy byly workshopy a přednášky. Mnoho z nich bylo zaměřeno na trend elektronických čteček.
• Workshop porovnávající vzhled tištěných a elektronických knih
• Americký knižní trh – kulturní atašé velvyslanectví USA v Praze, David Gainer, představil nejnovější trendy na trhu e-knih v USA.
• E-knihy z pohledu předních českých umělců – diskuse s Jáchymem Topolem, Petrou Hůlovou, Markétou Pilátovou a Tomášem Sedláčkem.
Kontakt:

Simona Blumentritová
Marketing Assistant
s.blumentritova@prestigio.com
www.prestigio.cz
724540130
227186003


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 6. 2011 16:29
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Prestigio Europe, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Prestigio
Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice. Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, elektronické čtečky knih, příslušenství Apple atd.
Pro více informací navštivte www.prestigio.cz , www.prestigio.com
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.