Pouze STUDENT AGENCY zajistí práci v Kanadě ještě před odletem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pouze STUDENT AGENCY zajistí práci v Kanadě ještě před odletem


Češi mohou nově vyrazit za výdělkem také do Kanady. Umožňuje jim to Dohoda o mobilitě mládeže mezi Českou republikou a Kanadou a především nový pracovní program STUDENT AGENCY pro studenty i nestudenty, v němž tato největší česká agentura zajistí jako jediná práci ještě před odletem.

„Dohoda o mobilitě mládeže mezi Kanadou a Českou republikou je platná od října loňského roku, do té doby mohli za prací do Kanady vyjet pouze studenti. STUDENT AGENCY se podařilo exkluzivně vyjednat podmínky pro práci všem zájemcům, i bez statutu studenta. Kandidáti mohou využít možnosti nechat si práci zajistit před odjezdem do Kanady,“ říká Leona Ryšavá, obchodní ředitelka pracovních a au pair programů ve STUDENT AGENCY.

Minimální délka pobytu je dva měsíce, pracovní povolení má roční platnost. „Zájemcům nabízíme práci převážně v turistickém ruchu a ve středisku příštích zimních Olympijských her ve Vancouveru, na západním pobřeží Kanady,“ upřesňuje Leona Ryšavá. Výhodou programu STUDENT AGENCY je také možnost vycestovat do země bez předem zajištěného zaměstnání a práci si najít individuálně až na místě. V obou případech však agentura zajišťuje asistenci prostřednictvím partnerské organizace v Kanadě.

„Pro zájemce o práci v Kanadě připravujeme v Praze na konec září speciální veletrh práce, kde se účastníci setkají přímo se zástupci lyžařského střediska ve Whistleru,“ dodává ředitelka.
Vzhledem k nutným formalitám je potřeba začít s vyřizováním pobytu dva měsíce před plánovaným odjezdem, první zájemci mohou odletět do Kanady už na podzim tohoto roku.


Více informací najdete na www.studentagency.cz.Kontakt:

Michaela Winklerová
PR manager
michaela.winklerova@studentagency.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 7. 2008 13:27
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: STUDENT AGENCY, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.