Portál Hotely.cz spouští lázeňské a wellness pobyty! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Portál Hotely.cz spouští lázeňské a wellness pobyty!


Hotely.cz patřící k oblíbeným rezervačním portálům ubytování v ČR, rozšiřují od března nabídku služeb o lázeňské a wellness pobyty po celé České republice. Návštěvníci rezervačních portálů Lázně.hotely.cz a Wellness.hotely.cz mohou pomocí jednoduchého vyhledávání vybírat svůj ideální relaxační či wellness pobyt.

Portál Hotely.cz zaznamenával zvýšený výskyt poptávky po doplňkových službách v ubytovacích zařízeních, ke kterým patří například masáže, lázeňské procedury nebo wellness aktivity, a proto se rozhodl rozšířit nabídku služeb. Lázně.hotely.cz se zaměřují na ozdravné a relaxační pobyty v lázeňských domech. Portál Wellness.hotely.cz se specializuje na wellness hotely poskytující pestrou nabídku wellness služeb.

Wellness a lázeňské pobyty se stávají fenoménem dnešní doby právě díky komplexnosti služeb, které hotely a penziony nabízejí. Již se nejedná pouze o ubytovací a stravovací služby, ale hoteliéři investují do moderního vybavení, které vede tým lékařských odborníků. Lázeňské a hotelové komplexy pak mohou nabídnout nejširší možnosti aktivní i pasivní relaxace pro své klienty. Na nových rezervačních portálech Lázně.hotely.cz a Wellness.hotely.cz si lze vybírat mezi stovkami pobytů ten, který nejvíce vyhovuje požadavkům klienta.

Produktový manažer portálu Hotely.cz Miroslav Divíšek ke spuštění nových portálů říká:
„Rozšířením nabídky o zprostředkování lázeňských a wellness pobytů se snažíme nabídnout klientům větší rozsah služeb, které jsou v ČR stále žádanější. Zároveň tak využíváme zkušeností ze zprostředkování ubytování a klienti tak mají záruku kvality služeb i v segmentu lázeňských a wellness pobytů.“Kontakt:

Petr Semrád
Manažer internetového marketingu
petr.semrad@aspa.cz
+420602592015
+420 493 314 011


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 4. 2010 10:51
Kategorie: Cestování
Název zdroje: ASPA, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
ASPA, a.s. se od zahájení své činnosti v roce 2001 zabývá provozováním internetových projektů v následujících oblastech:

hardware a připojení k internetu,
ubytovací služby,
obchody s dárkovým zbožím,
komunitní portály.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.