Pokračující růst Y Softu podpoří posílení managementu na strategických pozicích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pokračující růst Y Softu podpoří posílení managementu na strategických pozicích


Brno, Česká republika; Dallas, USA – 5. 11. 2019 – V návaznosti na zprávu o rekordních hospodářských výsledcích v posledním fiskálním období oznamuje společnost Y Soft® Corporation příchod dvou strategických posil TOP managementu. Posílením vedení Y Soft směřuje k dalšímu silnému obchodnímu růstu.

Novým obchodním ředitelem Y Soft (Chief Sales Officer) se stal Barry Löwer. Barry je světový odborník v oblasti správy a digitalizace dokumentů. Mezi jeho úkoly patří plánování a koordinace prodeje a obchodních aktivit Y Softu napříč portfoliem produktů. Prioritou zůstává podpora kontinuálního růstu společnosti.

Před příchodem do Y Softu strávil Barry Löwer dva roky řízením mezinárodních vztahů se zákazníky pro divizi zobrazování dokumentů ve společnosti Nuance Communications (od roku 2018 Kofax). Předtím se 7 let staral ve společnosti Equitrac Corporation o prodej a expanzi firmy v EMEA regionu (Evropa, Střední Východ a Afrika).

„Jsem velice potěšen možností vést obchodní tým Y Softu, stejně tak se těším na další výzvy v oblastech rozvoje globální sítě partnerů společnosti. Y Soft a jeho partneři mají úžasný potenciál a příležitost realizovat se na trhu digitálních kancelářských řešení. Spojením inovativních technologií a vynikající předprodejní a poprodejní podpory přinášíme našim zákazníkům významné výhody,“ uvedl Barry Löwer.

Společnost Y Soft nedávno oznámila, že divize Internetu věcí (IOTA Hardware), která vyrábí čtečky karet, 3D tiskárny, externí terminály a edge zařízení, zvýšila svůj podíl na celkových prodejích společnosti na 21 %.

S dalším růstem se Y Soft rozhodl pro angažování Ondřeje Župky na novou pozici víceprezidenta výroby (Vice President of Manufacturing). Jeho úkolem bude řízení stále rostoucích výrobních procesů a strategie.

Ondřej Župka přichází s 18-ti lety bohatých zkušeností z výroby ve společnostech jako TE Connectivity, Honeywell, Celestica a Flextronics. Bude čelit výzvě škálovat výrobu Y Softu s rostoucím podílem automatizace, standardizace řízení kvality, optimalizace plánování výroby a rozvoje výrobních procesů startupů v portfoliu investiční platformy Y Soft Ventures.

„Pozice Y Softu ve výrobním sektoru v České republice je mimořádně významná. Možnost vést tým vyrábějící hardware pro YSoft SafeQ, YSoft Labs a společnosti spadající pod Y Soft Ventures přijímám s pokorou a hrdostí,“ uvedl Ondřej Župka.

„Věřím, že Barry a Ondřej přinesou potřebné zkušenosti a pomohou nám dosáhnout očekávaného růstu a využití příležitostí, které na nás čekají. Vytvoření obou pozic nám pomůže vyjít vstříc potřebám partnerů a klientů a tvoří potřebnou půdu pro růstovou strategii společnosti,“ sdělil CEO a spoluzakladatel Y Softu Václav Muchna.

V souvislosti se jmenováním Barryho Löwera na pozici CSO se Lukáš Maňásek posouvá na vedoucího týmu globálního prodeje (Chief of Staff, Global Sales), kde využije silných mezinárodních vztahů a interních znalostí v oblasti podpory regionálních týmů, partnerů a zákazníků.
Kontakt:

Jiří Kocourek
Jednatel
jiri@parco.cz
www.parco.cz
775630414


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 11. 2019 10:17
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: PARCO Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Mediální agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.