Philips pomáhá mužům dosáhnout dokonalého vzhledu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips pomáhá mužům dosáhnout dokonalého vzhledu


Neupravený vzhled již dávno není považován za symbol mužnosti a takřka každá žena ocení, když muž pečuje o svůj zevnějšek. Nyní mají muži jedinečnou možnost dosáhnout vzhledu, jaký chtějí, získat kontrolu nad svým stylem a objevit své nové já. Společnost Philips přichází na trh se systémem pro úpravu celého těla Bodygroom a víceúčelovým zastřihovačem pro dokonalý vzhled obličeje.

Hladká pokožka není jen výsadou žen
Zapomeňte na nepohodlné a bolestivé způsoby holení. Díky systému pro úpravu celého těla Bodygroom (TT2030) od společnosti Philips získáte dokonalý vzhled, rychle, bezbolestně a bez zbytečného podráždění pokožky. Holící systém slouží k zastřihování a holení všech částí těla a je připraven k použití na suché pokožce, ale i ve sprše. Integrovaná holicí hlava vám zajistí dokonale hladké oholení hrudníku, břicha, zad, ramenou, nohou, ale i oblasti podpaží a třísel. Pro menší podráždění pokožky jsou planžety a zastřihovače vyrobeny z hypoalergenního metriálu. Pokud si přejete své mužné ochlupení pouze zkrátit, jsou vám k dispozici 2 nástavce pro zastřihování (extra citlivý XS a extra velký XL), které je možné nastavit do pěti různých poloh podle požadované délky ochlupení.
Systém pro úpravu celého těla se snadno čistí, nevyžaduje žádnou speciální údržbu a po nabití vydrží 50 minut provozu. Pro vaše pohodlí je součástí sady stojánek pro uložení a nabíjení. Běžná maloobchodní cena je 1499 Kč.

Upravená tvář – cesta k úspěchu
Všimli jste si, že lidi, se kterými jednáte, posuzujete nejprve podle vzhledu? Někdy se stane, že právě kvůli špatnému prvnímu dojmu můžete přijít o životní šanci. Vzhled a oblečení hrají bezesporu velmi důležitou roli. Současný trend ukazuje, že jedním z hlavních předpokladů úspěchů u mužů je perfektně upravená tvář. Tu lze získat během chvilky díky Víceúčelovému zastřihovači Philips (QG3270).
Se zastřihovačem Philips můžete upravit své vousy, vlasy, bradky, kotlety, chloupky na šíji, v uších, v nose nebo obočí. Je výkonný, ale zároveň šetrný k vaší pokožce. Díky bohatému příslušenství si můžete snadno vytvořit svůj vlastní styl. Nástavce disponují 9 stupni nastavení délky, abyste vždy dosáhli takového vzhledu, jaký požadujete.
Zastřihovač Philips využívá technologii SteelWave pro kopírování obrysů vaší tváře. Navíc je vybaven samoostřícími noži z chromované oceli. Ať již tedy chcete okouzlit elegantním knírkem, dokonalou bradkou, frajerskými kotlety, nebo sexy strništěm, s víceúčelovým zastřihovačem Philips během chvilky budete vypadat skvěle.
Víceúčelový zastřihovač Philips vyniká nejen svými funkcemi, ale i luxusním designem. Díky svému tvaru a velikosti perfektně padne do ruky a vejde se do každého příručního zavazadla. K maximálnímu pohodlí přispívá také až padesátiminutová výdrž akumulátoru a možnost omývání vodou. Běžná maloobchodní cena je 1699 Kč.

SensoTouch 3D pro dokonale hladkou tvář
Pro muže, kteří preferují dokonale hladké oholení, je k dispozici dosud nejpokročilejší holicí strojek od Philipsu – SensoTouch 3D. Strojek byl speciálně navržený pro dokonale hladké oholení a efektivní minimalizaci podráždění pokožky. Perfektní sledování kontur tváře je zaručeno unikátní technologií GyroFlex 3D. Ta kombinuje 360° pohyblivý kloub se třemi flexibilně zavěšenými holicími hlavami, díky kterým se SensoTouch 3D přizpůsobí každé křivce obličeje s použitím minimálního tlaku potřebného pro přesné holení bez zbytečného dráždění pokožky.

SensoTouch 3D nabízí díky těsnění Aquatec možnost pohodlného holení na sucho i osvěžujícího mokrého holení s použitím gelu nebo holicí pěny. Hladké klouzání strojku po pokožce a nízké tření je zabezpečeno díky systému SkinGlide, který ještě více snižuje podráždění citlivé pokožky. Běžná cena je 10 999 Kč.
Díky svému unikátnímu designu a ergonomickému tvaru získal nově holicí strojek SensoTouch 3D prestižní ocenění Red Dot . Více informací o cenách Red Dot najdete zde.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.comO společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 119 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti 25,4 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 5. 2011 15:34
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.