Pavel Dobeš v pražském konferenčním centru InGarden | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pavel Dobeš v pražském konferenčním centru InGarden


PRAHA, 8.9.2009 - Říjnovým hostem koncertního večera v pražském kulturním a konferenčním centru InGarden bude muzikant, textař a skladatel Pavel Dobeš. Vtipný písničkář vystoupí za doprovodu Tomáše Kotrby 13.10.2009 od 20.00.

Říjnovým hostem koncertního večera v pražském kulturním a konferenčním centru InGarden bude muzikant, textař a skladatel Pavel Dobeš. Vtipný písničkář vystoupí za doprovodu Tomáše Kotrby 13.10.2009 od 20.00. Během večera mohou návštěvníci koncertu také adoptovat Panenku UNICEF. Centrum InGarden se zařadilo mezi prodejce Panenek UNICEF, jejichž zakoupením – „adopcí“ člověk přispěje potřebnou sumu k očkování 1 dítěte v rozvojových zemích proti šesti smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

13.10.2009 od 20.00 pražské kulturní a konferenční centrum InGarden (Dvouletky 529/42, Praha 10, tel: 274 780 575), vstupné Kč 200,-, www.ingarden.cz, ingarden@ingarden.cz. Během přestávky proběhne autogramiáda a prodej CD. Adopce panenek je možná i mimo koncertní večer.

Pavel Dobeš
Známý písničkář s nepřeslechnutelným ostravským dialektem, jehož hudba je založena na jednoduché melodii, lehce zapamatovatelném refrénu a ironických textech. Byl to právě on, kdo v osmdesátých letech vyzvedl vysmívanou ostravštinu a vytvořil z ní módní vlnu. Mnoho jeho písní zlidovělo a nachází si své posluchače i v současnosti. Za více jak pětadvacetiletou písničkářskou kariéru se stal autorem stovky písní, vydal 12 alb a dvě knižní publikace.
Kontakt:

Ondřej Viktora
Event Manager
viktora@ingarden.cz
274 780 575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 9. 2009 12:20
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Konferenční a kulturní centrum InGarden (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Provoz konferenčního a kultního centra InGarden v Praze (provozovatel SHOCK s.r.o.). Organizace firemních akcí, prezentací, setkání, vzdělávací akce, semináře, worshopy, kulturní akce, koncerty, event management.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.