Parfémy Dolce & Gabbana | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Parfémy Dolce & Gabbana


Dolce & Gabbana snad nejslavnější návrhářské duo. Svými modely a především parfémy dokonale podtrhují Vaší originalitu, kterou oslavují nejen svůdnost a syrovou krásu ženy, ale i energii a zdravou sílu muže, v jeho téměř antickém smyslu. Italské duo Dolce & Gabbana si berou inspiraci nejen ze Sicílie a jejích matriarchálních základů, ale rovněž z bohatosti baroka. Tato vize se táhne celým jejich dílem a Vy se tak můžete stát součástí jejich dokonalosti, jakou Dolce & Gabbana představují ve svých kolekcích.

Znáte parfémy Dolce & Gabbana?

Parfémy Dolce & Gabbana jste zatím možná tak trochu přehlíželi. Parfémy Dolce & Gabbana se jakoby skrývají za závojem luxusu a nedostupnosti. Ale ne svojí cenou, která není až tak přemrštěná i když patří mezi vrcholné výrobky mezi parfémy. Parfémy Dolce & Gabbana jsou zvláštní v tom, že si na ně jakoby nedokážeme udělat názor. Z pohledu mužů jsou příliš ženské a z pohledu žen jsou příliš pánské. Jak z tohoto rozporu ale ven?

Dokonalost parfémů Dolce & Gabbana

Parfémy Dolce & Gabbana jsou vlastně pokračováním a návazností na jejich módní kolekce a především na jejich styl, kterým okouzlili celý svět. Pro pochopení parfémů Dolce & Gabbana je třeba se vrátit na začátek jejich dráhy. Inspirací pro jejich modely, byla krásná a svůdná Sicilská žena, dokonalých křivek, jež oděna pouze v černý šátek, pózovala fotografovi. Tento pohled, který se duu Dolce & Gabbana naskytl v roce 1987, navěky vtisknul tvář a styl Dolce & Gabbana.

To je prazákladem celé vize modelů a i parfémů Dolce & Gabbana. Slavné duo Dolce & Gabbana oslavuje tak svůdnost, žádostivost a obdiv ke kráse ženského těla. Jeho nedostupnosti, kterou v mužích vzbuzuje. Dolce & Gabbana tak dokonale zachytili pocity, které člověk má, když vidí nádhernou ženu. To samé Dolce & Gabbana vtiskli i do svých parfémů.

Dolce & Gabbana pro ženy i muže

Slavné duo Dolce & Gabbana roky oslavovaly s ohromnými úspěchy ženy. A oslovili i nejednu hvězdu světového významu. Madonna, Nicole Kidman a další slavné osobnosti si modely a parfémy Dolce & Gabbana velmi oblíbili.

I muži jsou duem Dolce & Gabbana oslavováni jako symboly smyslnosti a žádostivosti. Dolce & Gabbana jsou v tom opravdoví mistři. Dokáží Vás svými parfémy přesvědčit, že Vy jste ten, po kterém ženy touží, Vy jste ten smysl života žen, které kolem Vás napjatě chodí. Pokud si vezmete parfém Dolce & Gabbana čiší z Vás síla, čistota a energie, která je vlastní jen žádoucím mužům.

Vybírat můžete z celé kolekce parfémů Dolce & Gabbana:

• Light blue
• Pur homme
• The one
• Sicily
• Feminine
• Femme
• Masculine

Objednejte si parfém od Dolce & Gabbana na www.laparfums.cz a buďte svůdní svojí přirozeností!
Kontakt:

Jakub Hladký
jakub.hladky@seo-expert.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 5. 2009 11:00
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SEO expert s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SEO - EXPERT.CZ - špičkové služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače - SEO. SEO konzultace dle Vašeho přání, optimalizace internetových obchodů e-shopů, webů a www stránek pro vyhledávače. Komplexní profesionální SEO služby.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.