Osmé narozeniny oslavil portál Horydoly.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Osmé narozeniny oslavil portál Horydoly.cz


Uplynulý rok na outdoorovém portálu Horydoly.cz byl ve znamení rozvoje služeb, které jsme spustili v předchozích letech. Tento rok pracujeme na novém designu. Uvidíte ho ještě před začátkem prázdnin.

Využíváme Facebook (najdete tam každý náš článek, ale zároveň odkazujeme na zajímavé materiály jinam), Google Maps (jistě jste si všimli mapy pod téměř každým textem), Street View (když mapa nestačí a je lepší se podívat přímo do ulice), Google Earth (anebo raději virtuálně proletíme nad údolím či okolo hory), YouTube (co jsme natočili, to tam uvidíte) a Vimeo (tento videoserver je právě cool).

Všechno jsou to moderní sexy služby.

Zároveň ale nezapomínáme na klasické novinářské řemeslo. Široký okruh spolupracovníků píše zprávy, reportáře a komentáře, občas vypátráme nějakou špinavost ve státní správě, popisujeme spotřebitelská témata, testujeme, fotíme fotoreportáže a točíme krátká videa přímo z akcí.

Oblíbené jsou přehledy a seznamy, které stále aktualizujeme. Čtenáře velmi zajímají například Umělé lezecké stěny, Půjčovny lodí, Outdoorové obchody, nebo Zpěvníky na internetu.

V jednotlivých sekcích poskytujeme rychlé, praktické a zároveň interaktivní informace. Horolezci sledují stav pískovcových skal podle vlhkosti. Cyklisté nabízejí klikací plánovač tras v Jizerských horách. Vodáci informují o sjízdnosti nejdůležitějších řek.

Koupání a Desítka - vítejte do rodiny

Vydavatel UpDown Media během uplynulého roku vedle www.Horydoly.cz spustil dva příbuzné servery.

www.KOUPÁNÍ.cz dostalo nový grafický kabát poté, co ho vydavatel koupil od předchozího provozovatele. Navíc databázi bazénů a koupališť doplňujeme o videa, fotografie a mapy. V současné době si můžete vybrat z dvanácti set míst ke koupání v celém Česku.

Regionální server o Praze 10 www.DESÍTKA.cz uveřejňuje lokální zprávy pro místní obyvatele. Na vodáky cílí sekce Botic.desitka.cz Na vyznavače celoplanetární navigační hry geocaching se zaměčuje sekce Powercaching.desitka.cz

Během minulého roku jsme rezignovali na vydávání tištěného časopisu Horydoly. Ukázalo se totiž, že naprostá většina čtenářů hledá inspiraci, články, informace, fotky a videa na internetu. Časopis se pro ně dostal po šesti letech existence na vedlejší kolej.

Všem čtenářům děkujeme za zájem a těší nás, že pro vás můžeme připravovat Horydoly.cz i v dalších letech. Baví nás to stejně jako vás!
Kontakt:

Jakub Turek
Šéfredaktor
jakub.turek@horydoly.cz
www.horydoly.cz
728 892 898


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 5. 2011 22:34
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Turek Media (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Vydavatelský dům UpDown Media, s.r.o.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.