Oficiálním partnerem 30. ročníku Rally Dakar jsou značky Loctite® a Teroson | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Oficiálním partnerem 30. ročníku Rally Dakar jsou značky Loctite® a Teroson


Společnost Henkel se již počtvrté zúčastní Rally Dakar, na kterou vysílá své značky Loctite® a Teroson jako oficiální partnery. Jubilejní 30. ročník této jedinečné akce se v roce 2008 koná pod záštitou značky Pattex coby oficiálního dodavatele

Partnerský statut společnosti Henkel jenom podtrhuje její cíl
– prezentovat se čím dál výrazněji jako špičkový dodavatel průmyslových lepidel a tmelů, který na cestě za spolehlivostí, výkonností a inovací neustále posouvá hranice. Rally Dakar je ideálním místem pro vyzkoušení nově vyvíjených produktů
a potvrzuje, že výrobky značky Henkel si udržují vynikající kvalitu
i v podmínkách toho nejextrémnějšího závodu. To jasně prokázaly produkty značky Loctite® a Teroson, které si v uplynulých třech letech vybudovaly znamenitou pověst a získaly důvěru soutěžících.
V roce 2008 bude mít Henkel stanoviště ve všech třech kategoriích prostor – v prostorách pro veřejnost, v administrativním zázemí
i v místech technické přejímky. Všechny soutěžní týmy obdrží vysoce ceněnou soupravu pro nouzové opravy (Mechanical Emergency Kit) s užitečnou výbavou.

Tým Henkel bude zároveň poskytovat i odbornou pomoc při veškerých naléhavých technických problémech.
Skutečná služba soutěžícím
Tým specialistů společnosti Henkel tvoří technici, které většina soutěžících a hlavně jejich mechaniků zná spíše jako ‚Charlieho od Terosonu a Loctite®‘. Členové týmu budou jezdcům k dispozici při technické přejímce i v průběhu celé rallye a budou jim poskytovat rady i praktickou pomoc.
Nabídka společnosti Henkel obsahuje výrobky, které brání uvolňování šroubů, opotřebení ložisek a netěsnosti těsnění, umožňují výměnu rozbitých čelních skel, opravy děr v plastových součástech či zalepení všemožných rozbitých dílů – zkrátka širokou škálu aplikací, kterých je tolik, že je ani nelze všechny vyjmenovat.
V uplynulých ročnících to mnohdy byly právě kvalifikované služby
a vysoce kvalitní výrobky společnosti Henkel, které řadě jezdců umožnily rychle a efektivně opravit defekty a dostat se do cíle závodu. Není proto žádným překvapením, že účastníci Dakaru hodnotí značku Loctite ze všech sponzorských společností nejvýše. Uznání, kterého tato značka dosáhla mezi účastníky za pouhé tři roky, ukazuje, že produkty společnosti Henkel mají vynikající účinnost a že služby jí poskytované jsou hodnoceny jako nejlepší.
Kontakt:

Eva Nepokojová
Senior Account Manager
eva.nepokojova@mmdcee.com
224 251 555


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2007 8:35
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Mmd (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Služby Public Affairs a Public Relations
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.