Odebírejte zprávy a novinky z výstav a veletrhů na PressBox.cz – nyní bez registrace ! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Odebírejte zprávy a novinky z výstav a veletrhů na PressBox.cz – nyní bez registrace !


Internetový portál PressBox.cz nyní přináší svým uživatelům aktuality z podzimních výstav a veletrhů. S podzimem představuje PressBox.cz několik novinek, které firmám zjednoduší a zefektivní práci s publikací tiskových zpráv. Médiím otevírá odběr RSS bez registrace.

Novinky pro média

Pro pohodlnější odběr zpráv byl na portálu povolen odběr RSS i pro neregistrované uživatele z řad novinářů a médií. Registrace je nyní vyžadována jen pro uživatele, kteří chtějí zprávy odebírat emailem.

Novinky pro firmy - vystavovatele

Firmy, které se rozhodnout vkládat na PressBox.cz novinky, tak mohou nyní učinit jednoduše bez registrace. Nově lze taky zprávy z portálu jedním klikem sdílet na sociální síti facebook, čímž se jejich potenciální dosah významně zvyšuje. Na základě těchto úprav očekává portál zvýšení počtu vložených zpráv.

O PressBox.cz

Projekt Pressbox.cz vznikl na základě zkušeností s podobnými projekty v zahraničí. Svým uživatelům přináší oproti standardním způsobům distribuce novinek značnou přidanou hodnotu.

Médiím a odborné veřejnosti PressBox zpřístupňuje tiskové zprávy firem z těch výstav a oborů, které je aktuálně zajímají. Novináři mají díky PressBoxu lepší startovací pozici při plánování své práce na veletrhu, případně jim kvalitní novinky mohou ušetřit některé plánované schůzky. Díky přehledu novinek lze jednodušeji napsat souhrnný článek o výstavě, nebo veletrhu. Novináři mohou novinky odebírat emailem nebo RSS.

Vystavovatelé prostřednictvím portálu zasáhnou kvalitativně odlišnou skupinu odběratelů, než v případě, že své tiskové zprávy posílají pouze "osvědčeným" médiím. Na PressBoxu totiž zasahují novinky právě ty subjekty, které se o ně zajímají. Přesnost zásahu tiskových zpráv a článků je tak pro vystavovatele mnohem zajímavější, než v případě klasické inzerce. Oproti standardním médiím je navíc každému vystavovateli znám počet shlédnutí jeho zprávy.
Kontakt:

Martin Krúpa
Makreting & sales manager
M.Krupa@pressbox.cz
776 083 542


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 9. 2010 14:11
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PressBox.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Projekt, kterého cílem je přehledně na jadnom místě přinášet novinářům a odborné veřejnosti tiskové zprávy a novinky z veškrých výstav a veletrhů v ČR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.