Nový finanční superportál českého internetu – Půjčky.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový finanční superportál českého internetu – Půjčky.cz


V lednu oslavil portál Půjčky.cz své druhé narozeniny ve velkém stylu. Dárek v podobě nového atraktivního a přehledného designu je určen všem uživatelům i týmu lidí, kteří se na vývoji tohoto finančního portálu každý den podílí. Půjčky.cz nabízí řadu finančních služeb, které jsou rozděleny do samostatných sekcí a podsekcí. Svým rozsahem můžeme nové Půjčky.cz považovat za finanční superportál českého internetu.

Portál Půjčky.cz patří do portfolia společnosti Elephant Orchestra, která z pohledu generovaného obratu i počtu zaměstnanců nepochybně patří mezi nejvýznamnější IT firmy v České Republice. Elephant Orchestra se zabývá především online marketingem a doménovým businessem a často je v ČR průkopníkem nových přístupů a technologií – mimo jiné Půjčky.cz byly v době svého spuštění vůbec první Lead Generation řešení českého internetu. Společnost provozuje řadu dalších úspěšných portálů, mezi které patří například srovnávač povinného ručení iPojištění.cz nebo specializovaný web Půčka.cz.

„Cílem superportálu Půjčky.cz je přiblížit výhody finančních produktů a jasnou a srozumitelnou formou umožnit o nabízené produkty zažádat. Maximální důraz klademe na uživatele a uživatelský komfort. Půjčky.cz jsou jedním z několika velkých on-line finančních projektů, které se chystáme v roce 2010 spustit,“ říká Michal Hardyn, který je v Elephant Orchestra zodpovědný za marketing.

Návštěvník může nyní vyřešit své finanční potřeby on-line a na jednom místě. Pokud máte zájem o půjčku, hypotéku, kreditní kartu nebo povinné ručení, nahlédněte na jejich porovnání a vyberte si tu nejvýhodnější nabídku. Spektrum nabízených produktů brzy rozšíří životní pojištění.

Přepracováním designu změny na Půjčky.cz nekončí a portál ve svém vývoji intenzivně pokračuje. Již brzy se v nabídce finančních služeb po boku současných renomovaných partnerů, jakými jsou například GE Money Bank nebo Citibank, objeví další přední finanční instituce. Mezi chystané novinky patří také online finanční rádce, který dokáže na základě zadaných parametrů vybrat finanční produkt vhodný klientovi přímo na míru.

Půjčky.cz jsou výborné řešení pro zorientování se ve světě finančních produktů – umožňují on-line a přehledně srovnat jednotlivé produkty. Portál nabízí výhodné ceny díky exkluzivním smlouvám s finančními ústavy, jejichž počet se neustále zvyšuje. Půjčky.cz se v roce 2010 stávají výrazným hráčem na poli on-line finančního trhu a finančního poradenství.Kontakt:

Michal Krajsa
Marketing Specialist
krajsa@elephant-orchestra.com
+420608805892
+420270003640


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 2. 2010 8:55
Kategorie: Finance
Název zdroje: Elephant Orchestra (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Elephant Orchestra patří k nejvýznamnějším hráčům na poli IT a online marketingu v České republice. Jako první v ČR a jedna z prvních ve světě se začala zabývat konceptem lead generation, který klientům přináší velké zisky. Tyto lead generation weby navštíví každý měsíc 700 000 návštěvníků.
Mezi největší klienty Elephant Orchestra patří Citibank, GE Money bank, Hypoteční banka, Home Credit, Cetelem, Ferratum, Provident, Sophia Finance, Broker Consulting, Alza.cz a mnoho dalších.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.