Nové vydání časopisu Energeticky úsporné bydlení právě v prodeji | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nové vydání časopisu Energeticky úsporné bydlení právě v prodeji


Nové vydání titulu Energeticky úsporné bydlení je nyní právě v prodeji. Obsahuje řadu užitečných rad a tipů týkajících se stavby rodiného domu, jeho financování a mnoho dalšího.

Aktuální číslo speciálu Energeticky úsporné bydlení jaro/léto 2010 je právě v prodeji. Seznámit se budete moci se třemi velmi zajímavými dřevostavbami, které získaly ocenění v soutěži Dřevěný dům 2010. Zájem, který tento typ energeticky úsporných staveb provází, vyplývá ze současných trendů požadavků na moderní a komfortní bydlení. U dřevostavby můžete počítat s rychlou a jednoduchou výstavbou. Jelikož jsou dřevostavby lehčí, stačí méně masivní a tedy i méně nákladná základová konstrukce. Ušetříte i zastavěnou plochu, které se při tloušťce stěny 255 mm sníží o 10 % oproti zděné stavbě. Výčet předností bydlení v dřevostavbě by nebyl úplný, pokud bychom nezmínili nízké náklady na provoz, zejména úsporu za teplo.
Peníze jsou pro nás důležité i při financování bydlení. Jaké chyby děláme nejčastěji? „Poměrně často se klienti dopouštějí omylů ve chvíli rozhodování, kolik peněz si vlastně chtějí půjčit. Většinou již mají vypracovaný nějaký rozpočet a toho se drží. Téměř pokaždé, ať už se jedná o rekonstrukci nebo o stavbu, se ale cena navýší . Proto vždy doporučuji ponechat si určitou rezervu nad rámec rozpočtu,“ radí Vladimíra Pačesová, rodinný finanční poradce Modré pyramidy, stavební spořitelny. Jak se se stavbou vypořádala mladá rodina a jak vyřešila energetickou náročnost svého domu? Dočtete se v článku Chci bydlet kvalitně a efektivně.
Ve speciálu Energeticky úsporné bydlení budeme společně zateplovat i půdu. Víte, že tím můžeme ušetřit až 30 % tepla? Také se budete moci podívat na pět nečastějších mýtů, které kolují kolem zateplování a přečíst si tipy pro správné rozhodnutí. To je jen velmi malý výčet z informací, novinek a tipů, které jsou pro vás v aktuálním čísle speciálu Energeticky úsporné bydlení jaro/léto 2010 připraveny.Kontakt:

Karolína Doleželová
produkce, marketing
k.dolezelova@npmedia.cz
774499781
284 090 454


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 6. 2010 11:32
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Net Press Media (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Net Press Media zahrnují skupiny tištěných a internetových časopisů z oblasti bydlení a životního stylu. Z internetových titulů mají největší tradici Trendy bydlení, na jejichž stránkách je umístěno více než čtyři tisíce článků, rad a nejrůznějších tipů. Tento portál představuje bydlení jako součást moderního životního stylu.
Druhým titulem je internetový časopis Bydlet v panelu, který vzhledem k cílení na více než milionovou skupinu majitelů a uživatelů bytů v panelových domech má velký potenciál.
Nejnovějším internetovým časopisem je Energeticky úsporné bydlení uvedené v květnu roku 2009. Časopis je zaměřen na velmi aktuální otázky kolem energetických úspor, zateplování, dotačních programů a na další oblasti, vztahující se k úsporám energií v souvislosti s bydlením.
Kategorii životního stylu prezentuje časopis Fresh IN – moderní portál zaměřený na současný životní styl. Skupinu internetových projektů doplňuje newsletter Pro bytová družstva a SVJ, který je věnován bydlení, jeho financování a související problematice z pohledu bytových družstev.
Tištěné tituly charakterizují tři základní řady – čtvrtletník Trendy bydlení, Bydlet v panelu a časopis Fresh IN. Náplň tištěných časopisů není totožná s internetovými portály.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.