Nová verze MojeSchránka opět zdarma ke stažení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová verze MojeSchránka opět zdarma ke stažení


Tento týden dokončila společnost Webtica Software s.r.o. novou verzi aplikace MojeSchránka, verzi Beta 2. Aplikace byla rozšířena o další funkce, umožňující snadnější práci s datovou schránkou.

Tento týden dokončila společnost Webtica Software s.r.o. novou verzi aplikace MojeSchránka, verzi Beta 2. Aplikace byla rozšířena o další funkce, umožňující snadnější práci s datovou schránkou. Mezi nové funkce patří adresář, podpora pro práci s certifikáty, další nastavení datové schránky jako např. u přihlašovacích údajů, pozastavení datové schránky, kontextové menu a byla přidána další barevná témata menu. Všechny nové funkce jsou blíže popsány na blogu aplikace MojeSchránka http://blog.mojeschranka.cz/. Nová verze aplikace MojeSchránka Beta 2 bude všem zájemcům poslána ZDARMA s instrukcemi ke stažení a instalaci.

O aplikaci MojeSchránka Beta verzi 1 zažádalo od jejího uvedení na webu aplikace http://www.mojeschranka.cz/ již přes 150 uživatelů. I jejich podnětné návrhy a připomínky byly zohledněny při vývoji Beta verze 2. Všem uživatelům, kterým byla poslána první verze aplikace MojeSchránka, byla zdarma zaslána i nová Beta verze 2.

Aplikace MojeSchránka plně nahrazuje webovou aplikaci datových schránek a je řešením jak pro malé společnosti, velké organizace, tak i pro orgány státní správy. MojeSchránka přináší svým uživatelům hlavně kompletní a komfortní práci s datovou schránkou.
Kontakt:

Lenka Holubová
lenka.holubova@webtica.com
773444743


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 30. 7. 2009 10:28
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Webtica Software s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Webtica Software s.r.o. je technologická a konzultační společnost zaměřená na vývoj a implementaci aplikací pro řízení procesů, helpdesk, informačních systémů a vývoj software na zakázku. Webtica Software s.r.o. je složena z týmu specialistů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací. Mezi klienty Webtica Software patří řada malých a střední firem i nadnárodních společností.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.