Nová předsedkyně Českého svazu aerobiku známa | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová předsedkyně Českého svazu aerobiku známa


Dnes v odpoledních hodinách byla volebním aktivem Českého svazu aerobiku zvolena jeho novou předsedkyní Mgr. Jana Havrdová.


Mgr. Jana Havrdová zahájila svou sportovní kariéru na počátku devadesátých let. Později se stala Miss cvičitelkou a byla členkou družstva, které zvítězilo na mistrovství republiky v aerobiku. Absolvovala dlouhodobou odbornou praxi v Německu, je instruktorkou na mezinárodních kongresech aerobiku a iniciátorkou a organizátorkou Pražského aerobik maratónu. Získala první místo na mistrovství republiky fitness teamů v kategorii step a v téže disciplině i na mistrovstvích světa a Evropy. Stala se autorkou a spoluautorkou několika videokazet a DVD. Je také moderátorkou České televize pořadu „Sama doma“. Působí také jako manažerka reprezentace Českého svazu aerobiku a předsedkyně mezinárodní vzdělávací komise FISAF Int.

Kontakt:

Jana Hubačová
manažerka
vzdelavani@csae.cz
777 668 213
271 746 626


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 9. 2010 21:36
Kategorie: Sport
Název zdroje: Český svaz aerobiku (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český svaz aerobiku je občanské sdružení, jehož cílem je rozvíjet rekreační formy aerobních forem cvičení a wellness aktivit obyvatelstva, podporovat mistrovské i nemistrovské soutěže a s tím spojené soutěžní a reprezentační aktivity na všech úrovních a pečovat o vzdělávání trenérů a instruktorů pro širokou veřejnost.
Je zástupcem ČR v organizaci FISAF s právem vysílat závodníky na mezinárodní závody a organizovat mistrovství Evropy i světa.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.