NextiraOne je zlatým sponzorem konference G-Force 2011 v Praze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NextiraOne je zlatým sponzorem konference G-Force 2011 v Praze


Praha, 31. května 2011 – NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, je zlatým sponzorem odborné konference společnosti Alcatel-Lucent Genesys G-Force, která se bude konat od 7. do 9. června v Praze. S očekávanou návštěvností přes 1 000 účastníků z řad zákazníků, partnerů, top manažerů i odborníků z kontaktních center je G-Force jednou z hlavních událostí v letošním kalendáři provozovatelů kontaktních center. Společnost NextiraOne podporuje konferenci G-Force v roli zlatého sponzora již sedm let v řadě. Během konference vyhlásí NextiraOne vítěze výroční ceny za zákaznické inovace kontaktních center.

Společnost NextiraOne je předním evropským poskytovatelem komunikačních služeb a disponuje rostoucí sítí více než 2 500 kontaktních center po celé Evropě, s více než 500 000 operátory. NextiraOne je dlouholetým partnerem společnosti Alcatel-Lucent a je rovněž certifikovaným zlatým partnerem pro řešení Genesys v mnoha zemích Evropy (Francie, německy hovořící země, Benelux i země východní Evropy) a strategickým partnerem ve všech 16 evropských zemích, kde NextiraOne působí. S více než 100 certifikovanými odborníky na řešení Genesys v celé Evropě je společnost NextiraOne jedním z nejvíce inovativních síťových partnerů v oblasti EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) pro řešení Genesys a již mnohokrát se zapojila do mezinárodních projektů, včetně zásadních implementací systému inteligentní distribuce pracovní zátěže (IWD, Intelligent Workload Distribution), SIP a optimalizace pracovních kapacit.
Konference G-Force je pro společnost Alcatel-Lucent výjimečnou příležitostí pro prezentaci řešení Genesys. Akce je zaměřena na sdílení praktických zkušeností se změnou komunikace se zákazníky a zaměstnanci a soustředí se na specifické oblasti, které přinášejí zlepšení obchodních výsledků s cílem dosáhnout vyšší spokojenosti zákazníků.
Neil Moss, evropský marketingový ředitel společnosti připomíná: „Konference G-Force je vždy vynikající příležitostí setkat se se zákazníky a pohovořit s nimi o důležitých trendech trhu, jako je skutečný dopad sociálních médií nebo jak principy jednotné komunikace a strategie spolupráce spoluvytvářejí budoucnost kontaktních center.“
NextiraOne poprvé představí inovativní integrační aplikace pro operátory kontaktních center, které spojují řadu informačních toků do jediného bodu, což výrazně zlepšuje efektivitu práce operátorů a přináší úsporu nákladů.
Na večeři pro VIP hosty, pořádané společnostmi NextiraOne a Alcatel-Lucent, budou uděleny výroční ceny NextiraOne za zákaznické inovace kontaktních center. Ceny jsou uznáním pro nejvíce inovativní zákazníky společnosti NextiraOne a podporují sdílení myšlenek a nejlepších postupů. Jsou udělovány organizacím, které inovativně používají technologie kontaktních center nebo se zasadily o nové, inovativní přístupy k zákaznickému servisu, přičemž použily řešení, odpovídající potřebám jejich podniku.
Guillaume Baraton, obchodní ředitel NextiraOne pro rozvoj kontaktních center v Evropě, řekl: „Na pražské konferenci G-Force přivítáme zákazníky z většiny zemí, kde působíme. Mnozí naši nadnárodní zákazníci dnes vytvářejí propojenější strategie kontaktních center a konference G-Force je tím pravým místem pro diskusi o možnostech zapojení společností NextiraOne a Alcatel-Lucent do proměny těchto plánů v reálné implementace.“
Více informací o společnosti NextiraOne najdete na www.nextiraone.eu/cz. Informace o společnosti Alcatel-Lucent a jejích řešeních Genesys jsou připraveny na stránkách http://enterprise.alcatel-lucent.com/. Informace o pražské konferenci G-Force 2011 najdete na www.gforceprague.com.

O společnosti Alcatel-Lucent
Společnost Alcatel-Lucent dodává poskytovatelům služeb, firemní klientele a státní správě na celém světě řešení, která umožňují koncovým uživatelům využívat hlasovou, datovou a obrazovou komunikaci. Alcatel-Lucent je lídrem v oblasti pevných, mobilních a konvergentních širokopásmových sítí, IP technologií, aplikací a služeb a využívá bezkonkurenčních technických a vědeckých kapacit Bell Labs, jednoho z největších inovačních center v telekomunikačním průmyslu. S pobočkami ve 130 zemích světa je Alcatel-Lucent lokálním partnerem s celosvětovým dosahem. Společnost Alcatel-Lucent dosáhla v roce 2010 tržeb ve výši 16 miliard EUR, operuje z Francie a její vedení sídlí v Paříži.

Více informací o společnosti Alcatel-Lucent najdete na webové stránce www.alcatel-lucent.com, přečtěte si aktuální příspěvky na blogu www.alcatel-lucent.com/blog a najděte si Alcatel-Lucent na Twitteru www.twitter.com/Alcatel_Lucent.

O společnosti NextiraOne
NextiraOne je evropská společnost, která navrhuje, instaluje a spravuje řešení na podporu obchodních procesů a komunikační služby pro více než 60 000 zákazníků ze soukromého i veřejného sektoru. S využitím vysoké specializace v oblasti komunikací, zahrnující datová centra, kontaktní centra, jednotnou komunikaci, zabezpečené síťové infrastruktury a řízené služby, pomáhá NextiraOne svým zákazníkům s transformací jejich organizací a s jednodušším využitím komplexních technologií.

NextiraOne má ústředí v Paříži a přímá obchodní a servisní zastoupení v 16 zemích Evropy s více než 4 300 zaměstnanci. Společnost NextiraOne zaměstnává přes 2 500 kvalifikovaných servisních expertů a v roce 2010 dosáhla celkových tržeb na úrovni miliardy euro.

Další informace najdete na stránkách www.nextiraone.eu/cz.

*NextiraOne a logo NextiraOne jsou registrované ochranné známky společnosti NextiraOne LLC.
Kontakt:

Radek Kubeš
Account Director
radek.kubes@virklis.cz
www.virklis.cz
+420777728084


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 5. 2011 18:16
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Virklis, a.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.