NetDirect nabízí nový modul SMS Info systému ShopCentrik | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


NetDirect nabízí nový modul SMS Info systému ShopCentrik


Společnost NetDirect s.r.o. přichází s novou službou SMS Info. Nově zavedený modul je součástí systému ShopCentrik a přináší lepší a rychlejší informovanost pro nakupující na e-shopech klientů společnosti NetDirect. Služba dokáže spolehlivě informovat zákazníky o stavu objednávek, potvrdit úspěšnou registraci, nebo upozornit na speciální nabídku či novinku.

Hlavními úkoly nového modulu jsou možnosti širší komunikace a zefektivnění informovanosti zákazníků. Toho je dosaženo bezprostředním zasíláním krátkých textových zpráv. Tyto SMS jsou automaticky generovány systémem při jakékoliv změně stavu objednávky a zaslány na předem registrované mobilní číslo zákazníka.
Nový modul SMS Info může být jednoduše napojen na již existující a funkční modul v ShopCentriku. Každý zákazník, tak může být prostřednictvím zaslané SMS ihned informován o přijetí objednávky, jejím následném převzetí, ale převážně o jejím vyřízení. Zavedením služby SMS Info společnost NetDirect dále rozšiřuje možnosti ShopCentriku a jeho marketingových nástrojů.

Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (215 znaků): Společnost NetDirect s.r.o. přichází s novou službou SMS Info. Nově zavedený modul je součástí systému ShopCentrik a přináší lepší a rychlejší informovanost pro nakupující na e-shopech klientů společnosti NetDirect.
Kontakt:

Kateřina Spáčilová
marketingový specialista
katerina.spacilova@netdirect.cz
731 444 547


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 10. 2008 13:26
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: NetDirect s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost NetDirect s.r.o. patří k nejúspěšnějším dodavatelům e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v této oblasti a neustálým zdokonalováním vytváří špičkový domácí standard. Internetové obchody jsou pro zákazníky stavěny na vlastním produktu s názvem ShopCentrik. To společnosti poskytuje nezávislost a umožňuje jí přizpůsobit se novým trendům v oblasti e-commerce, přesně podle požadavků klientů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.