Navštivte online lékárnu - Lékárna domů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Navštivte online lékárnu - Lékárna domů


Na každého občas přijde nějaká ta nemoc. Ať už jsou to závažnější onemocnění nebo jen běžné chřipky, tak když to na nás spadne, není nám zrovna do zpěvu. Neustále posmrkávání, pokašlávaní a bolest hlavy, to rozhodně nejsou příjemné nemoci. Když onemocníme, chceme se vyléčit rychle. Kde však koupit levné léky, aby naše peněženka nerupla? Máme tu řešení! Lékárna Domů je online lékárna která dopraví léky až k Vám do domu a to za skvělé ceny!

Lékárna Domů Vám nabízí rozsáhlé služby za opravdu výhodných cenových podmínek a jak je již z názvu zřejmé, všechno objednané zboží Vám dopraví až k Vám domů. Nemusíte tedy stát dlouhé fronty v kamenných lékárnách, v klidu a pohodlí svého domova si vyberte léky a my Vám je doručíme až do bytu!

Důvodů, proč navštívit stránky www.lekarnadomu.cz a právě zde si vybrat Vaše léky je hned několik. Uveďme pár příkladů dalších výhod, které nákupem přes naši online lékárnu získáte. V první řadě, kromě pohodlného nákupu naše online lékárna nabízí levnější ceny léků o 5 až 6 % oproti běžným kamenným lékárnám. Vaši objednávku okamžitě zaznamenáme a do 24 hodin zasíláme objednané zboží na Vaši adresu. V naší online lékárně se nemusíte registrovat jak ve většině jiných online lékárnách. Stačí jen vybrat zboží a vyplnit adresu. Rychle a jednoduše, to je naše služba pro Vás! Garance vrácení peněz je u nás samozřejmostí. Našich zákazníků si velmi vážíme a tak ke každé objednávce přibalíme i malý dárek zdarma!

Díky dlouholetým zkušenostem s provozováním lékárny můžeme nabídnout špičkové služby a kvalitní servis. Široký sortiment nabízeného zboží jistě zaujme nejednoho zákazníka.. V naší nabídce naleznete nejen běžné léky, ale i dětskou a kojeneckou výživu, sportovní výživu, vitamíny, přípravky na hubnutí, opalovací krémy, zdravotnické potřeby a spoustu dalších kvalitních výrobků. Nabízíme celkem přes 15 000 výrobků!

Navštivte naši online lékárnu a nakupujte chytře a levně!Kontakt:

Martin Glaser
Vedoucí internetové lékárny
katalogy.lekarnadomu@gmail.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 4. 2009 13:21
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: LÉKÁRNA ARNIKA ČT s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Online lékárna zaměřená na výživu pro děti, kojence a sportovce. Naše lékárna nabízí tisíce položek léků a zdravotních pomůcek.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.