Motiv P – Business Brunch® Učící se organizace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Motiv P – Business Brunch® Učící se organizace


Ve dnech 22. - 26.3. probíhala v Praze, v Brně a v Bratislavě další série Business Brunch pořádaných agenturou MotivP, tentokrát na téma „Učící se organizace“.

Praha 26. března (Motiv P) - Ve dnech 22. - 26.3. probíhala v Praze, v Brně a v Bratislavě další série Business Brunch pořádaných agenturou MotivP, tentokrát na téma „Učící se organizace“.

PhDr. František Hroník je v současnosti jednou z nejvýznamnějších osob české i slovenské psychologie práce. Není tedy divu, že o jeho přednášky byl velký zájem a na každou z nich se dostavilo okolo osmdesáti zástupců firem z řad manažerů.

V první části se účastníci dozvěděli o základních kamenech konceptu učící se organizace. Ten propojuje několik důležitých teorií včetně známé Sengeho „Páté disciplíny“. Řeč tak přišla např. na systémové myšlení, naučené neschopnosti učit se nebo na „ježčí koncepci“. Ve druhé části se posluchači rozdělili do skupin a na základě otázek vznesených PhDr. Hroníkem se pokusili převést teoretické modely na reálné situace. Soudě podle návštěvnosti a spokojených tváří mělo i toto téma, stejně jako většina předchozích, velký úspěch.

Příští setkání proběhne v dubnu 2010, kdy budeme slavit 5-ti leté výročí pořádání Business Brunch. Jako ústřední motiv jsme zvolili „Práci s příběhem“. Na základě vlastní reflexe si přiblížíme obecná pravidla o příběhu v organizaci a o tom, jak práci s ním využít při změně či posílení firemní kultury a při rozvoji a vzdělávání.

www.businessbrunch.czKontakt:

Martin Jelínek
Marketing a PR
jelinek@motivp.cz
773911999


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 3. 2010 17:23
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: agentura Motiv P s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poradenská a vzdělávací agentura realizuje pro řadu významných společností služby, mezi něž patří výcvikové kurzy a školení. Školíme manažerské dovednosti, prodejní dovednosti, komunikační dovednosti, techniky řešení problémů, trénink trenérů, zákaznická orientace a další. Dále AC (assessment centrum) a DC (development centrum), poradenství, koučink, psychodiagnostika on-line, manažerská konference, HR konference. Nabízíme také kurzy pro veřejnost, e-360 zpětná vazba, outdoor, outplacement.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.