Móda - Jak vyzrát na Jaro/Léto 2011? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Móda - Jak vyzrát na Jaro/Léto 2011?


Zima nám o sobě dává stále ještě pořád vědět, ale my víme, že už pomalu očkem musíme koukat, co nám chystá móda pro nadcházející Jaro/Léto. Jak se připravit? Jak ulovit ten nejlepší trendy kousek?

Módní návrháři po celém světě nám jemně opět udávají směr. V nadcházející sezoně bychom dle chytrých hlav módního průmyslu neměli tedy vynechat šifonové šaty. Jejich výhodou je jistě svěžest a vzdušnost, kterou při horkých dnech uvítáme. Nezanedbávejme ani tuniky, trička či topy se svěžím květinovým potiskem, povede především zabarvení do porcelánově modré.

Pokud zůstaneme u barev, nenecháme bez povšimnutí ani dravou svěží červenou, ta nikdy nebyla out a je opět v kurzu. Do našich skříní by dle módních guru měla ale přijít i nevšední barevná kombinace. Tím jsou míněny neonové barvy, které nám z oděvů nejsou až tak známy. Tyto barvičky v tónech růžové, zelené, modré a především žluté v kombinaci s tlumenými barvami (dobře vypadá šedá či stříbrná) by měly být naprostým boomem. Tak si počkejme na tento zajímavý styl.

U kalhot nedojde ke zvláštním převratům. Jeany všech tvarů nejsou zavrženy. Avšak u žádné trendy dam by na věšáku neměly chybět pohodlné široké kalhoty. Kromě zvířecího potisku, jež byl hitem především pro podzim/zimu a zlehka s námi vpluje i do teplých dní by nám neměl v šatníku chybět ani nějaký ten proužek. A to ne jen proužky černo-bílé, ale především v kombinaci s různými veselými barvami, žlutou, červenou, známou námořnickou modrou a dalšími. Takto matně nám módní svět nastínil styl pro teplé dny. Další je na každé z nás. Nezapomeňme do toho dát i kousek sami sebe a ne si vše nechat diktovat, ať je pro nás móda zábavnou hrou.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 2. 2011 14:56
Kategorie: Zábava
Název zdroje: tvojemoda.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
E-shop s JAPAN STYLE oblečením pro ženy. Nabízíme dámskou módu za super ceny. Nízké poštovné, všechno zboží skladem! Prodáváme topy, trika, tuniky, šaty, svetry a další.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.