Mironet.cz podporuje ekologii – vyzvedněte si svých 1500 Kč za starou elektroniku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mironet.cz podporuje ekologii – vyzvedněte si svých 1500 Kč za starou elektroniku


Květen = lásky čas, a proto společnost Mironet v květnu spouští akci zaměřenou na podporu ekologické likvidace staré elektroniky. Stačí na některé z poboček Mironet.cz odevzdat starý počítač, notebook, televizi, projektor nebo tiskárnu a následně si vyzvednout příspěvek ve výši 1500 Kč.

Kampaň na podporu ochrany životního prostředí trvá po celý měsíc, tedy od 1.5.2009 do 31.5.2009 a její princip je velice jednoduchý. Pro všechny, kteří v průběhu akce odevzdají starý počítač, notebook, televizi, projektor nebo tiskárnu k ekologické likvidaci, je připraven příspěvek 1500 Kč. Peníze mohou zákazníci použít k okamžitému nákupu nového zboží z kategorie „šrotovné“, nebo jim budou zaslány na bankovní účet.

„Odevzdané produkty budou následně se spolupráci s naším partnerem pro tuto akci pečlivě roztříděny a ekologicky zlikvidovány,“ říká ing. Robert Novotný, generální ředitel společnosti Mironet.
„Víme, že na jaře čeká většinu domácností velký jarní úklid, po kterém zbudou každému doma nepotřebné věci i elektrické spotřebiče. Mironet motivuje zákazníky, aby svou starou elektroniku likvidovali ekologicky, a navíc nabízí každému zákazníkovi, který tuto jedinečnou možnost v květnu využije, 1500 Kč šrotovného,“ dodává ještě ing. Robert Novotný.
Kontakt:

Pavel Kunert
PR manager
pavel.kunert@mironet.cz
731644148


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 5. 2009 10:40
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Mironet, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jsme IT společnost známá především svým internetovým obchodem na www.mironet.cz, tichými počítači a špičkovým servisem. Na trhu jsme již 12 let.

V posledních dvou letech popularita Mironetu prudce roste. Náš internetový obchod v poslední
době navštěvuje denně přes 50.000 návštěvníků.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.