MAPMAP.CZ : První česká aplikace pro iPhone | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MAPMAP.CZ : První česká aplikace pro iPhone


Praha/Turnov, 21.7.2007 tisková zpráva * Nemovitosti v Čechách do Vašeho iPhone * Vyhledávač MAPMAP.CZ první českou aplikací v oficiálním seznamu Apple

K oficiálnímu zahájení prodeje mobilního telefonu iPhone v České republice připravil realitní vyhledávač MAPMAP.CZ (http://www.mapmap.cz/) příjemné překvapení. Uživatelům tohoto oblíbeného mobilu se nyní otevírá možnost velmi rychle a intuitivně vyhledávat nemovitosti a zobrazovat je přímo na mapě. iPhone verzi naleznete na adrese http://www.mapmap.cz/iphone/.

Pro denní zpravodajství o realitním trhu a bydlení je navíc připravena samostatná aplikace (http://www.mapmap.cz/iphone/rssdisplay.aspx), která ulehčuje kontakt s aktuálním děním v oblasti nemovitostí.

MAPMAP.CZ je první českou aplikací, která je uvedena v oficiálním seznamu webových aplikací Apple iPhone (http://www.apple.com/webapps/searchtools/mapmapczczechmapbasedrealestatesearchengine.html).Odkazy:
Homepage MAPMAP.CZ: http://www.mapmap.cz/
MAPMAP.CZ pro iPhone: http://www.mapmap.cz/iphone/
Denní zpravodajství o realitním trhu a bydlení pro iPhone: http://www.mapmap.cz/iphone/rssdisplay.aspx
Seznam webových aplikací pro iPhone: http://www.apple.com/webapps/searchtools/mapmapczczechmapbasedrealestatesearchengine.html
Náhled MAPMAP.CZ na iPhone: http://www.mapmap.cz/common/img/mapmap_iphone_webapps.jpg
Kontakt:

Milan Dědek
milan.dedek@mapmap.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 2

Vydáno: 21. 7. 2008 13:22
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: MAPMAP.CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O serveru MAPMAP.CZ:
MAPMAP.CZ je internetový realitní vyhledávač. Jedná se o principiální obdobu fulltextových vyhledávačů jako jsou Google, Seznam či Centrum s tím rozdílem, že vyhledává pouze nemovitosti a to na stránkách realitních kanceláří, developerských a stavebních firem nebo realitních portálů. K zobrazení polohy nemovitostí využívá intuitivní mapové rozhraní. Vyhledávání nemovitostí usnadňuje dynamického filtrování zobrazených výsledků, automatické zobrazení podobných nemovitostí v okolí nebo detailní informace o nemovitosti přímo na stránkách realitní kanceláře.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.