Lavanda.cz uvádí na trh anglické BIO balzámy BALM BALM | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lavanda.cz uvádí na trh anglické BIO balzámy BALM BALM


Internetový obchod Lavanda.cz uvádí na český trh absolutní novinku – anglické 100 % bio balzámy Balm Balm od světově uznávané aromaterapeutky Glendy Tailor. Balzámy jsou certifikované Soil Association.

Na výběr je ze tří řad balzámů: zelené – neparfémované, růžové – s gerániem a modré – s tea tree. Zákazníci ocení jejich jednoduchost a univerzálnost. Balzámy obsahují pět bio surovin: bambucké máslo, jojobový olej, měsíček lékařský, slunečnicový olej, včelí vosk, éterický olej a už nic víc! Proto jsou ideální i pro velmi citlivou pokožku.

Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jsou baleny v recyklovatelných obalech. V Anglii získaly řadu ocenění (Best Organic Skincare Award 2007, Beauty Awards 2008 Natural Health Magazine, finalista The Natural and Organic Awards 2008).

Všechny balzámy můžete použít místo krému na pokožku těla i obličeje. V zimě jsou ideální ochranou pleti proti mrazu a větru. Při víkendových cestách poslouží balzám jako odličovač, zkrotí neposedné vlasy, a tea tree balzám na rty dokonce poslouží jako prostředek první pomoci pro menší tržné rány, oděrky, žihadla, pupínky nebo třeba opary. Starostlivé maminky ocení zelený neparfémovaný balzám na ošetření pokožky a zadečku svých miminek.

Na co který balzám použít?

Neparfemované balzámy (Balzám na rty, Pleťový balzám, Dětský balzám)
Jsou ideální pro citlivou pokožku dospělých, dětí i novorozenců a to i v oblasti plenek. Výborný základ pro vytvoření vlastních aroma směsí (stačí rozehřát v mikrovlnné troubě a přidat éterický olej dle vlastní volby).

Tea tree balzámy (Balzám na rty, Pleťový balzám, Balzám na nohy)
Maji antivirové, antiseptické a protiplísňové působení.
Poskytují první pomoc při nachlazení, pro menší tržné rány a oděrky, na štípnutí hmyzem, pupínky nebo opary. Pečují o nohy a nehty při plísňových onemocnění nebo jsou výbornou prevencí jejich vzniku např. po návštěvě bazénu. Jsu výborné na rozpraskanou pokožku rukou i nohou.

Geránium balzámy (Balzám na rty, Pleťový balzám, Balzám na ruce)
Geránium vyrovnává produkci mazu, proto je ideální pro extrémně suchou pleť nebo smíšenou se suchými místy. Vyrovnává hormonální nerovnováhu. Má příjemnou květinovou vůni. Působí antidepresivně a antisepticky. /konec zprávy/

Cena balzámů se pohybuje od 98 do 198 Kč.

Balzámy BALM BALM koupíte na www.Lavanda.cz a ve vybraných kamenných prodejnách.

Fotografie: fotografie pro tisk zašleme na vyžádání
Kontakt:

Jana Ungvári
info@lavanda.cz
607116481


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 2. 2010 17:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Lavanda.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Specializovaný internetový obchod s bio kosmetikou. Dovoz a distribuce bio kosmetiky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.