Kvalitní světelný design je součástí každé produkce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kvalitní světelný design je součástí každé produkce


Společnost Nlight se zabývá lighting designem, návrhy techniky a realizace v oblasti scénického a efektového osvětlení. Za dobu své existence, která se datuje do osmdesátých let minulého století, se stala velmi vyhledávanou ve svém odvětví. Realizovala za desítky let nespočet osvětlení pro divadelní představení, rockové opery, koncertní turné, taneční soutěže, videoklipy, městské oslavy…. Ve velké míře se vždy věnovala autorským módním show významných českých i světových návrhářů a designerů, jako jsou Liběna Rochová, Beata Rajská, ale i Blanka Matragi.

Spousta klientů si Nlight po léta opakovaně blokuje pro termíny svých show. V poslední době se podílí na realizaci osvětlení představení Antigona, Oidipus Tyranus a Bardo Thodol. Společnost Nlight si od svého počátku snaží udržovat vysokou kvalitu výsledného osvětlení, kterou neměří počtem navezené techniky na místo konaní akce. Pokud k osvětlení lze využít místní zdroje, rozhodně se jich využije. Prodává výsledek práce, není půjčovnou techniky.
Jak to funguje
Vycházíme vždy z reálného prostoru, kde se má show uskutečnit. Po zjištění informací o charakteru a rozměrech místa, je rozpracována 3D vizualizace v programu Martin Show Designer s návrhem techniky a rozpočtem za služby. Knihovna programu M.S.D. obsahuje celosvětově používané produkty světelné techniky, s jejich skutečnými vlastnostmi. Na přání je možné vytvořit návrhů více, případně nechat techniku ve vizualizacích rozsvítit a snímkovat prostor z různých pozic. Klient si tak může udělat základní představu o výsledku.
Jak nás kontaktovat
Nejrychleji nás můžete kontaktovat přes formulář na oficiálních stránkách nlight.cz, na kterých jsou i ukázky z nejrůznějších realizací (foto i video). Obdobný obsah pak je k dispozici i na stránce na Facebooku.
__________________________________________
www.nlight.cz

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 4

Vydáno: 4. 6. 2011 19:10
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Nlight (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Lighting design, návrhy techniky a realizace v oblasti scénického a efektového osvětlení
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.