Konference o výkonnostním marketingu s Tomášem Sedláčkem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konference o výkonnostním marketingu s Tomášem Sedláčkem


Společnost Elephant Orchestra, jednička na trhu ve výkonnostním marketingu a lead generation modelu ve střední a východní Evropě, pořádala 21.4.2010 v Praze konferenci "Může být Váš marketing efektivnější?"

Po krátkém představení začala konference vystoupením Jiřího Chomáta ze Seznam.cz, který představil nové trendy v PPC kampaních. Zejména se zaměřil na zohledňování relevance hledaných dotazů při zobrazování reklamy.

Jan Kroupa z firmy Crazy Tomato, která je předním hráčem na poli mobilního marketingu představil trendy v oslovování zákazníků pomocí mobilních zařízení. Zejména hovořil o vzestupném trendu využívání obsahu uživateli a na některých číslech demonstroval potenciál využití pro marketing.

Druhý blok započal speciální host Tomáš Sedláček - hlavní makroekonom a analytik ČSOB a člen NERV (2009). Nastínil příležitosti spojené s končící krizí, pokračoval vývojem marketingových trendů směřujícím k větší oblibě online kampaní a vedl diskusi s ostatními účastníky konference.

Dušan Šenkypl, zástupce největšího poskytovatele online povinného ručení se věnoval novým trendům v oblasti pojištění online a obecně marketingu online služeb. Zaměřil se zejména na vnímání úspory času jako hlavním motivem pro sjednávání produktů online.

Za společnost Elephant Orchestra konferenci završil Michal Hardyn, který představil v ČR rychle rostoucí koncept Lead Generation. Tento inovativní marketingový model je v ČR na výrazném vzestupu a v některých zemích již obsadil dokonce v některých segmentech většinovou část trhu.

Konference byla pojata interaktivně a tak se po celou dobu konference hosté zapojovali do zajímavých diskuzí, které nekončily ani během výborného oběda. Zpětná vazba od účastníků byla výrazně pozitivní a už teď je jasné, že další konference o efektivním výkonnostním marketingu budou následovat.Kontakt:

Michal Krajsa
Marketing Manager
krajsa@elephant-orchestra.com
+420608805892
+420270003640


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 4. 2010 15:52
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Elephant Orchestra (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Elephant Orchestra patří k nejvýznamnějším hráčům na poli IT a online marketingu v České republice. Jako první v ČR a jedna z prvních ve světě se začala zabývat konceptem lead generation, který klientům přináší velké zisky. Tyto lead generation weby navštíví každý měsíc 700 000 návštěvníků.
Mezi největší klienty Elephant Orchestra patří Citibank, GE Money bank, Hypoteční banka, Home Credit, Cetelem, Ferratum, Provident, Sophia Finance, Broker Consulting, Alza.cz a mnoho dalších.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.