Kanoe Mattoni promění Karlovy Vary v karnevalové město | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kanoe Mattoni promění Karlovy Vary v karnevalové město


Neděle 15.června bude díky Kanoe Mattoni 2008 v Karlových Varech ve znamení karnevalu. Maskami bude hýřit soutěž originálních plavidel a největší karneval pouličního umění. Barvami a originálními vzory budou lákat také lodě a dresy 17 národních týmů, které se vydají na trať dlouhého sjezdu z Březové do srdce lázeňského města. Výsledky Světového poháru ve sjezdu na divoké vodě budou vyhlášeny krátce po poledni před hotelem Thermal. Hudební rozmanitost nabídne také doprovodný hudební program s Michalem Hrůzou, Petrem Kolářem a skupinou Chinaski.

„Mattoni Vodní karneval má již šestiletou tradici. Mění se nám nejen názvy lodí, ale také kapitáni a jejich přístavy. Celkem se v neděli před Mlýnskou kolonádou sejde 25 vodních strojů a posádek, aby se popraly s vodním živlem a průtokem 6m3 za sekundu. Letošní novinkou bude Karlovarský karneval. Tato historicky první a věříme, že největší přehlídka paradivadelního pouličního umění karnevalového typu v České republice se inspirovala v tradici jednoho z italských partnerských měst. Karlovarskými ulicemi budou od 11 hodin kráčet kejklíři, komedianti a masky. Srdečně zveme na tuto barevnou podívanou nejen obyvatele města, ale také jeho návštěvníky,“ říká k nedělnímu programu Martin Krejčí z pořádající agentury Müller Production.

Sportovní část neděle vyplní závod Světového poháru v dlouhém sjezdu, který odstartuje z Březové v 9 hodin. Slavnostní vyhlášení a zakončení tohoto mezinárodního klání profesionálních vodáků na řece Teplé mohou sledovat všichni zájemci na pódiu před hotelem Thermal od 12,45 hodin.

Hudební produkce Kanoe Mattoni představí fanouškům zpěváky Michala Hrůzu a Petra Koláře. Kanoe Mattoni Fest v neděli 15. června uzavře koncert skupiny Chinaski od třetí hodiny odpoledne.

Více o programu Kanoe Mattoni 2008 naleznete na www.kanoemattoni.cz.
Kontakt:

Martina Poštová
tiskové středisko
martina.postova@mproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 6. 2008 11:37
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Kanoe Mattoni (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Kanoe Mattoni 2008 a Světový pohár ve sjezdu na divoké vodě
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.