JARNÍ NADÍLKA V OUTLETOVÉM CENTRU | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


JARNÍ NADÍLKA V OUTLETOVÉM CENTRU


Fashion Arena Outlet Center, první outletové centrum v Praze - Štěrboholích, si pro své zákazníky připravilo jarní dárek, slevovou akci Jarní nadílka. V týdnu kolem velikonočního víkendu, od 8. do 15. dubna, nabídnou obchody outletového centra svým zákazníkům další zvýhodnění, 10 - 30% slevy na celý uskutečněný nákup. Kvalitní značkové zboží z outletového centra, s již tak zajímavými cenami, minimálně o 30% nižšími oproti nabídce běžných obchodů, tak návštěvníci dostanou ještě výhodněji. V rámci Jarní nadílky nabídne například Lee Wrangler, Sarar, Reebok další 30% dodatečné slevy, Mango, Levi´s, Pepe Jeans, Alpine Pro 20% slevy, adidas, ECCO, Marc Picard a mnoho dalších 10%. Jiné obchody dále nabízí zajímavé akční nabídky na vybraný sortiment.

„Naším společným cílem je dopřát zákazníkům skutečně výhodné nákupy, proto ve spolupráci s jednotlivými obchody pořádáme během roku ještě další atraktivní slevové akce, které zákazníky osloví a na druhou stranu podpoří i prodeje obchodníků,“ říká marketingová manažerka Iva Janovská.

Ve Fashion Areně najdete spousty svých oblíbených značek či těch, které jste ještě na českém trhu neměli možnost vidět. Možná jen garance 30 - 70% slev po celý rok je jediným, i když tím nejpodstatnějším rozdílem, kterým se Fashion Arena liší od běžných obchodů. Jinak si zde nakoupíte oblečení pro volný čas, sport či klasickou módu do zaměstnání, nazujete pohodlnou obuv pro každou příležitost, sladíte módní doplňky, kabelky, šperky, vše podtrhnete líbivým parfémem a vhodnou kosmetikou. Dokonce zde vybavíte i svou domácnost drobnými spotřebiči, chytrými pomocníky či snadno změníte ráz svého domova moderními doplňky. Zábavu či kadeřníka v outletovém centru ale příliš nehledejte, pouze výhodné a pohodlné nakupování!

Ptáte se proč je zboží v outletovém centru prodáváno s tak výraznými slevami? Nebojte se, vůbec to není na úkor kvality, zboží je vždy nové, s plnou zárukou, to jen renomované značky využívají outletové centrum pro doprodeje svých starších kolekcí, což je nejčastější důvod nižší ceny. Ovšem i pojem „starší kolekce“ je velmi relativní – z jakého období kolekce pochází, poznají pouze skuteční odborníci. Někdy dokonce koupíte i žhavé novinky sezóny, protože jich prostě bylo vyrobeno moc, a tak je výrobce poslal i do outletu. Také se ovšem stává, že se do outletového obchodu dostávají kolekce, které se v běžných obchodech v České republice vůbec neprodávaly, můžete tedy vlastnit i originální garderobu.

Několikrát do roka pořádá Fashion Arena i speciální akce, kdy obchody snižují ještě více své outletové ceny, které jsou již tak minimálně o 30% nižší než ceny běžných obchodů. Pro týden kolem velikonočních svátků nyní vyhlásila Fashion Arena „Jarní nadílku“ (od středy 8. 4. do středy 15.4.), kdy nakoupíte ve Fashion Areně ještě výhodněji.


Fashion Arena Outlet Center
Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze. Byla otevřena 15. listopadu 2007 a již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka.

V současné době je návštěvníkům k dispozici 55 obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, OP Prostějov Profashion, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook a mnoho dalších.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje – zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která bude znamenat rozšíření prodejní plochy o dalších 7 000 m2 na celkových 25 000 m2. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Více informací na: http://www.Fashion-Arena.cz

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 – Štěrboholy

Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: http://www.Fashion-Arena.cz
Kontakt:

Dagmar Váňová
PR konzultant
vanova@privilegepr.cz
775140213


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 4. 2009 15:51
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Privilege PR, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.