Jak zařídit dům či zahradu? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak zařídit dům či zahradu?


Znáte to, potřebujete nově zařídit dům či zahradu, ale dělá Vám problém zorientovat se v široké nabídce současného trhu? Jestliže potřebujete dobře poradit a zároveň nakoupit levné, ale kvalitní zboží, určitě byste se měli porozhlédnout po světě internetových obchodů. V dnešní době existuje velké množství webů zaměřených právě na dům a zahradu, jež vám dokážou odborně poradit a zároveň u nich dobře nakoupíte.

Jedním z takových užitečných portálů je například Karibu.cz, jenž Vám poskytne nejen spoustu praktických rad a tipů, ale také vám pomůže pěkně zařídit váš dům i zahradu. Když se ocitnete poprvé na portálu Karibu.cz, určitě Vás nejprve zaujme přehledný a vkusně sladěný design. Celý web je prakticky rozdělen do tří kategorií: vše pro vaší zahradu, svět saun a infrakabin a Karibu pro děti.

Kategorie vše pro vaší zahradu se pyšní svěžím zeleným designem a v jednotlivých sekcích naleznete přehled zahradního sortimentu, materiály ke stažení, právě probíhající akce a slovník nejdůležitějších pojmů. A co všechno si můžete na portálu Karibu.cz zakoupit? V této kategorii si lze objednat kvalitní dřevěné zahradní domky od 1,5m x 1,5m pro uskladnění zahradního nářadí až po víkendové chaty včetně spacího patra, elegantní pavilony či zahradní příslušenství, jež zahrnuje mimo jiné střešní šindele, okapy, okenice či vikýře. Pokud vás nějaký výrobek zaujme, stačí si kliknout na jeho fotku a objeví se před vámi všechny potřebné informace a detaily výrobku - cena, barva, objednávkové číslo, rozměry a další. V levém panelu si navíc můžete prohlédnout produktový list, stáhnout si ceník či položit firmě dotaz.

Pokud přejdeme do kategorie svět saun a infrakabin, uvítá nás příjemný vzhled připomínající vnitřek sauny. Také zde naleznete různé materiály a katalogy ke stažení, informace o právě probíhajících akcích a přehled sortimentu. Jestliže Vás zajímá svět saun a všeho kolem nich, zde se budete cítit jako v ráji. Tady si totiž koupíte kompletní dřevěné sauny, saunové domky ideální na zahradu, speciální infrakabiny s infračervenými zářiči a celodřevěné venkovní bazény.

Poslední, ale neméně důležitá sekce nese název Karibu pro děti a jak již název napovídá, nabízí vše pro naše malé i větší ratolesti. Jestliže máte doma malé neposedy, kteří si rádi hrají na hřišti nebo na zahradě kolem domu, jistě si z nabídky eshopu Karibu.cz vyberete. V sortimentu se nachází různorodé dětské hrací sestavy, houpačky a příslušenství zahrnující pískoviště, skluzavky, žebříky, lezecké stěny, sedáky, lana a spoustu dalšího. Proč tedy nesplnit dětem jejich sen a nepostavit jim přímo před domem nádhernou sestavu s houpačkou, pískovištěm či skluzavkou? Všechny výrobky Karibu.cz samozřejmě splňují všechny bezpečnostní normy a jsou z kvalitního a pevného materiálu. Tak neváhejte, mrkněte se na Karibu.cz a udělejte radost sobě i svým blízkým.Kontakt:

Martin Nosek
SEO
katalogy@karibu.cz
+420 220 951 297


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 10. 2009 7:39
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: NEMO Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Sauny, saunové domky, infrakabiny, infrasauny, zahradní domky, bazény, garážová stání, altány a mnoho dalších produktů známé německé značky Karibu můžete nyní vybírat také v České republice a Slovenské republice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.