Jachting – úspěšný kurz první pomoci pro jachtaře - First Aid Emergency Yacht | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jachting – úspěšný kurz první pomoci pro jachtaře - First Aid Emergency Yacht


Dne 19.6.2010 uskutečnil SHOCK Training Centre ve Fakultní nemocnici Brno s její podporou kurz první pomoci pro jachtaře připravený s odborníky, kteří znají prostředí námořního jachtingu. Garantem jachtařské části kurzu byla firma Altumare www.altumare.cz . Jachtaři se naučili základy záchrany života na moři nezbytné pro poskytnutí první pomoci a udržení života do příjezdu lékaře.


" Když se vydáváte na charter a vyplouváte se svojí posádkou na moře, jste si jisti, že nikdo netrpí diabetem ani nemá silnou alergii na potraviny nebo bodnutí hmyzem? Pronájem lodí, plavba na moři a jachting všeobecně je jednou z mála svobodných aktivit v dnešním světě. Ta svoboda je ale vyvážena odpovědností za jachtu i posádku, kterou kapitán osobně přebírá. Romantické kotvení v opuštěné zátoce daleko od civilizace se může jediným bodnutím vosy změnit v dramatický boj o život a v takové situaci je každá rada drahá. Kurz první pomoci, který podle mezinárodních standardů připravila firma SHOCK ve spolupráci s odborníky z Fakultní nemocnice v Brně tohle vše řešil." říká Zdena Kapičková z ALTUMARE Brno.

Účastníci kurzu získali po absolvování zkoušky certifikát.

Lektoři podali netradičním způsobem velké množství informací. Účastníci si sami vyzkoušeli v praxi poskytování první pomoci.

Vyzkoušeli si resuscitaci na přístrojovém vybavení - simulátoru i obvazové techniky.

Další kurzy se budou konat 25.9.a 9.10. v Brně a 2.10. v Praze.
Informace, rezervace, přihlášky na www.shock.cz , na telefonu 603425866, nebo osobně v SHOCK Training Centre ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Ing. Josef Horešovský
Kontakt:

Barbora Horešovská
jednatel
horesovska@shock.cz
+420603485193
+420274780575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 6. 2010 14:56
Kategorie: Sport
Název zdroje: SHOCK,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.