Ivetu Lutovskou zdobily šperky Altman v hodnotě 11,5mil kč | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ivetu Lutovskou zdobily šperky Altman v hodnotě 11,5mil kč


Ivetu Lutovskou na přehlídce luxusního spodního prádla pod taktovkou Josefa Klíra zdobily diamantové a perlové šperky Altman v hodnotě 11,5mil Kč. Šperky pro akci připravilo klenotnictví Altman ve spolupráci s předním návrhářem Josefem Klírem. Statný bodyguard šperky Altman dovezl do hotelu Hilton společně se zástupci společnosti a v zákusilí měl na starosti jejich bezpečnost.

Tradiční velkolepou módní show TOP SECRET již 14. listopadu 2009 v hotelu Hilton Prague doplní šperky Altman za 11,5 milionu korun. Ochranka je nespustí z očí ani v okamžiku, kdy budou zdobit Ivetu Lutovskou, Andreu Verešovou či Dianu Kobzanovou. Večerem nebývalého luxusu a ženské krásy bude provázet Leoš Mareš.
Šperky bude hlídat ochranka
Během večera plného krásy se modelky předvedou jako ďábelské bohyně. Celá podívaná ponese motivy rebelie a provokace. Modelky budou ozdobeny šperky v celkové hodnotě 11,5 milionu korun, přičemž speciální klenot vyrábí klenotnictví Altman přímo na míru pro úvodní model Ivety Lutovské, a to dle návrhu Josefa Klíra. Šperky v pohádkové hodnotě budou do hotelu Hilton Prague převezeny ochrankou, která je uloží do trezoru a bude poklad střežit až do večera, než rozzáří krásné modelky na přehlídkovém molu TOP SECRET.
„Klírovské“ budou i nehty
Hvězdně nablýskaný večer nabídne to nejexkluzivnější spodní prádlo, ale dojde i na drsnější modely ve stylu punk. Podívaná nabídne hned šest kolekcí, o jejichž styling se postará módní návrhář Josef Klír. Modelky budou mít na večer pohádkového luxusu speciálně upravené nehty od Catherine Nail Collection, které zatím v ČR nebyly na žádné módní přehlídce použity. Budou různých tvarů a některé extrémně dlouhé, přičemž na jejich přípravu musela být použita speciální technika Catherine. Nehty ponesou prvky modelů Josefa Klíra, a budou tak dokreslovat celkový dojem z jednotlivých kolekcí. Na styling modelů spodního prádla bylo použito téměř 300 metrů materiálu, jako je pravá kůže a kožešina, satén z Portugalska či krajky z Francie. Modely tvoří Josef Klír unikátní také tím, že si látku dozdobuje vyšívanými vzory, které sám navrhuje a vyšívá je na 15-ti jehlovém vyšívacím stroji, takže ve vzoru může naráz použít až 15 barev. Zároveň modely dozdobuje velkým množstvím kamenů Swarovski, což dodává modelům punc luxusu.

Špičková technologie a speciální efekty
Pohled na ladné křivky modelek a úžasné kostýmy bude zpestřen tou nejlepší světelnou a zvukovou show. Použita bude nejmodernější technologie fogscreen, tedy velká kouřová projekční 3D stěna. Neopakovatelný zážitek dokreslí velkolepé pyrotechnické pódiové efekty z dílny Flash Barrandov SFX. TOP SECRET si svým technickým zabezpečením a velkolepým provedením celé show nezadá s podobnými přehlídkami pořádanými ve světových metropolích, jako jsou Paříž či New York.
Kontakt:

Eva Tichá
ticha@altman.cz
777072654


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2009 19:37
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Altman AZ,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Rodinná firma, klenotnictví Altman působí na trhu již 17 let. Nabízí široký sortiment tradičních švýcarských hodinářských značek a velký výběr šperků zvučných světových jmen, včetně vlastní kolekce.
Diamantové šperky, platinové, zlaté, zdobené diamanty a drahokamy, jedinečné japonské a tahitské perly, to vše najdete v klenotnictví a hodinářství Altman v Praze, v Plzni, v Chebu a Sokolově.
www.altman.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.